154_20240611_111544.jpg
363_20220531_110055.jpg

Domácí turnaj OFS kategorie U9

Den po krajském turnaji v Nymburce na kluky čekal již klasický OFS turnaj, který jsme měli tentokrát na domácí půdě. Pro kluky to byl náročný víkend, protože všichni vyjma jednoho hráče hráli jako v sobotu, tak v neděli. Zároveň náš čekali velmi dobří soupeři, tým ze Sázavy a Kutné Hory. Jelikož jsme začínali až jako druzí, tak jsme si před utkáním ještě potrénovali to, co musíme neustále zlepšovat, a to je správné převzetí míče do pohybu.

V prvním utkání proti Sázavě jsme předvedli velice povedený výkon a kluci celé utkání byli při chuti, plnili nacvičené dovednosti a shodli jsme se s trenérem a rodiči, že to byl náš nejlepší výkon, co jsme předvedli.

V dalším utkání proti Kutné Hoře tomu tak již nebylo. Na hráčích se již podepsala únava a v kombinaci s rychle obdrženými góly, kdy jeden jejich hráč vyčnívá jak výškově, tak herně, jsme se úplně rozpadli a doslova odpadli. Vím, že umíme předvést mnohem lepší výkony a děti v tomto věku mají právo po náročném herním víkendu na tento „zkrat“. Z celkem 7 odehraných utkání za víkend jsme 6 utkání odehráli velice dobře a na ten poslední již nezbyly síly.

Čáslav: Španko, Roubíček, Žemba, Veselý, Černý, Čertek, Franc, Vacek, Sukup. Trenéři Jirků, Kovařík.