Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 41 článků.
1140_20240326_092004.jpg

Ohlédnutí za zimní přípravou kategorie U9

Zimní přípravu jsme zahájili hned začátkem nového roku. Tréninky probíhaly třikrát týdně, dva tréninky byly halové, jeden venkovní, na umělém trávníku. Během přípravy jsme se zúčastnili řady přátelských utkání a turnajů, což nám umožnilo získat cenné soutěžní zkušenosti a možnost srovnání s ostatními kluby. Průběžné jsme se utkali s týmem FK Čáslav U10, FK Čáslav U8, MFK Chrudim, ŽSK Třemošnice a Vlašimí. Zvláště úspěšným byl pro náš tým halový turnaj pořádaný OFS Kutná Hora, kde jsme se radovali z celkového vítězství a nepocítili ani jednu porážku.

957_20231006_095759.jpg

Vydařený víkend mladší přípravky U9

První říjnový víkend byl pro kategorii mladší přípravky fotbalem doslova napěchovaný. Čáslavský tým absolvoval během víkendu celkem tři turnaje, někteří hráči tak odehráli dva turnaje ve dvou dnech.

921_20230921_094123.jpg

Mladší přípravka se v říjnu utká s pražskou Slavií!

Mladší přípravka v sobotu 16. září vyrazila na další fotbalové klání, tentokrát do Peček, kde se konalo první kolo srovnávacího turnaje tzv: Minirepubliky. Našim hráčům se opět nadmíru dařilo. Všechny zápasy dokázali dovést do vítězného konce, a to včetně vyrovnaných utkání proti Admiře a Bohemians Praha. Vítězstvím v turnaji si zajistili postup do kvalitnější skupiny A, kde budou mít možnost v říjnu poměřit síly například s SK Slavia Praha a ŠK Slovan Bratislava.

920_20230920_092729.jpg

Hladký postup do dalšího kola PLANEO CUPU

Stejně jako v předchozích letech, se i letos naše týmy účastní Poháru mládeže FAČR, který nese název PLANEO CUP. Nyní startuje již do 12. ročníku. Jedná se o nejvýznamnější akci mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku.

888_20230908_095005.jpg

Úspěšný vstup do soutěže mladších přípravek OFS KH

První zářijovou neděli se hráči kategorie U9 zúčastnili prvního podzimního turnaje mladších přípravek OFS Kutná Hora. Turnaj se odehrál v nedalekých Vrdech. Pro některé hráče to byl vůbec první kontakt se soutěžním utkáním.

801_20230620_122731.jpg

Krajské finále mladších přípravek – stříbro!

Sezóna pomalu, ale jistě končí a s tím jsou spojené finálové turnaje kategorií přípravek. V neděli jsme zavítali na krajské finále mladších přípravek s hráči ročníku 2014 a 2015. Na turnaji jsme se utkali se soupeři krajské úrovně, proti kterým jsme doposud nehráli – SK Český Brod, FK Kunice, FK Dobrovice, SK Bystřice, Bohemia Poděbrady a Cembit Beroun.