125_20240312_115337.jpg
1059_20240102_162535.jpg

Hodnocení podzimní části sezóny kategorie U9

Vážení rodiče a fanoušci mladší přípravky U9, dovolte mi touto cestou krátce shrnout průběh podzimní části právě probíhající fotbalové sezóny 2023/2024:

Hned na začátek, bych rád vyjádřil spokojenost s přístupem hráčů k samotným zápasům, ale i tréninkům. Radost z fotbalu a zápal pro hru se projevuje nejen ve výsledcích, kterých se nám daří dosáhnout, ale i v docházce, v níž se můžeme pyšnit jako jedni z nejlepších z celého klubu. Jsem rád, že kluci společně tvoří dobrou partu, což se potvrdilo i na vydařeném soustředěním ve Žďáru nad Sázavou, které jsme si všichni užili.

V průběhu podzimní části sezony jsme absolvovali velké množství utkání a turnajů, což umožnilo dostatečnou vytíženou všech hráčů a odpovídající minutáž. Již v průběhu sezóny se mezi jednotlivými hráči začaly objevovat, v některých případech takřka propastné rozdíly, s čímž budeme muset v průběhu zimní přípravy pracovat a pokusíme se tyto rozdíly odstranit.

Tréninkové jednotky byly doposavad zaměřeny zejména na individuální herní dovednosti, rozehrávku od brankáře a spolupráci dvou a více hráčů. V rámci zimní přípravy a následně v jarní části sezony bychom se, kromě rozvoji fotbalových dovedností a herních principů, rádi zaměřili na kompenzační cvičení, celkový pohybový rozvoj, zlepšení koordinace a flexibility.

Závěrem bych rád poděkoval asistentům, bez kterých by nebylo možné trénovat v kategorii takové množství hráčů. Poděkování patří i Vám rodičům za skvělou spolupráci.

Všem přeji jen to nejlepší do nového roku, a těším se na další fotbalové zážitky.

Radek Zoufalý