9_1630478642.jpg
957_20231006_095759.jpg

Vydařený víkend mladší přípravky U9

První říjnový víkend byl pro kategorii mladší přípravky fotbalem doslova napěchovaný. Čáslavský tým absolvoval během víkendu celkem tři turnaje, někteří hráči tak odehráli dva turnaje ve dvou dnech.

Náročný program zahájil turnaj starších přípravek OFS, ve kterém náš tým soupeřil s týmy Malína, Zruče nad Sázavou a Chotusic. Ve všech utkáních se Čáslavi podařilo proti starším soupeřům nastřílet větší počet branek a zvítězit.

V neděli se souběžně konaly dva turnaje. Část týmu odehrála v Pečkách třetí kolo krajské miniligy, kde zvládla všechna utkání bez jediné porážky. Druhá část týmu v tu dobu válčila v Uhlířských Janovicích na turnaji mladších přípravek OFS KH. I zde dokázal náš tým zvítězit.

Hodnocení trenéra:

„Poslední dobou se nám naštěstí vyhýbají dlouhodobější onemocnění, a tak jsme byli schopni všechny tři turnaje odehrát v dostatečném počtu. V sobotu jsme měli možnost okusit turnaj starších přípravek a oproti poslednímu turnaji v této kategorii bylo vidět značné zlepší. Příjemně mě překvapila zejména zkušenost, že jsme se urostlejším klům vyrovnali v osobních soubojích, dobře jsme pracovali s tělem a získávali tak čistě hodně míčů. Jediné, co nám činilo problémy, je autové vhazování. V tomto ohledu musíme zapracovat nejen na samotném vhazování, ale také na souvisejícím se nabízení.

Oba nedělní turnaje hodnotím pozitivně, s výkony hráčů jsem spokojen. V průběhu hry bylo vidět plno hezkých fotbalových momentů. Fotbal tak přinášel radost nejen vítězícím dětem, ale také přihlížejícím divákům."

Sobotní sestava - Čáslav:

Končel, Drahorád, Kruml, Krycner, Výborný, Voráček, Vavřina, Hubáček, Vančura.


Nedělní sestava - Uhlířské Janovice:

Somegová, Krycner, kursch, Drahorád, Klement, Končel, Švehlík, Vavřina, Hubáček.


Nedělní sestava - Pečky:

Kruml, Matoušek, Vančura, Špičák, Výborný, Franc, Zajac K., Zajac T.


Výsledky:

FK Čáslav - FK Pardubice 6:4

FK Čáslav - SK Sparta Kolín 12:0

FK Čáslav - SK Český Brod 10:0

FK Čáslav - AFK Pečky 12:2

FK Čáslav - Podlipansko Dívky WU11 5:4