147_20240430_091055.jpg
919_20230920_092437.jpg

Víkend 9 a 10. září patřil v Čáslavi přípravkám

Mladší přípravka o víkendu hostila dva turnaje OFS Kutná Hora. V sobotu se uskutečnil turnaj starších, v neděli pak turnaj mladších přípravek.

V sobotu měla část hráčů, v rámci turnaje starších přípravek, možnost poměřit síly se soupeři až od 2 roky staršími. I přes fyzickou převahu se naši hráči protivníků nezalekli a předvedli nebojácný výkon, na která se hezky koukalo. V prvním zápase dokázali dokonce porazit sdružený celek Malešov/Křesetice. I druhé utkání proti soupeři z Tupadel bylo vyrovnané. Kluci však doplatili na neproměněné šance, a i přes celkovou herní převahu nakonec prohráli následkem nešťastné branky v úplném závěru utkání.

Hodnocení trenéra:

"Jelikož se jednalo o první start v soutěži starších přípravek, byl jsem zvědaví, jak se kluci popasují s novým rozestavením, rozměry hřiště a dalšími specifiky, které starší přípravka přináší. V prvním zápase se toho hráči zhostili nad očekávání dobře, v osobních soubojích se dokonce dokázali prosadit proti urostlejším soupeřům. Myslím, že soutěž starších přípravek je pro náš tým novou výzvou, které jsme připraveni se postavit. Utkání mladších přípravek v minulé sezoně jsme vyhrávali velkým brankovým rozdílem, proto si myslím, že spousta hráčů je již připravena se posunout a dále se zlepšovat."

Sestava: Drahorád, Franc, Hubáček, Krycner, Kursch, Matoušek, Špičák, Vančura, Výborný.

Hráči, kteří nebyli nominováni v sobotu, odehráli v neděli klasický turnaj mladších přípravek, kde je kromě stejných soupeřů z prvního kola – Vrdy a Kutná Hora B, čekal navíc soupeř z Močovic. Právě v utkání s novým soupeřem kluci, jako v jediném, okusili porážku.

Hodnocení trenéra:

"Technické a individuální nedostatky hráčů, jsou vzhledem k malým zkušenostem některých hráčů pochopitelné, na těch zapracujeme během tréninků. Co mi ale u hráčů nejvíc chybělo, byla větší snaha a pohyb na hřišti. Za odvedený výkon by si pochvalu zasloužili 2-3 hráči. Věřím, že v příštích turnajích uvidíme v zápasech větší zápal pro hru."

Sestava: Končel, Krycner, Kubizňák, Matoušek, Mucha, Švehlík, Vavřina, Somegová.