9_1630478642.jpg
920_20230920_092729.jpg

Hladký postup do dalšího kola PLANEO CUPU

Stejně jako v předchozích letech, se i letos naše týmy účastní Poháru mládeže FAČR, který nese název PLANEO CUP. Nyní startuje již do 12. ročníku. Jedná se o nejvýznamnější akci mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku.

Tým mladší přípravky U9 vstoupil to letošního ročníku úvodním turnajem v Sadské, kde se hrálo ve středu 13.9. v odpoledních hodinách. Hráči poměřili síly celkem s 5 soupeři: AFK Sadská, FK Polaban Nymburk, Sparta Kutná Hora, TJ Pátek, AFK Pečky. Předem bylo stanoveno, že do další fáze turnaje postoupí 2 nejlepší celky. Čáslavský tým odvezl jednoznačný postup, kdy celým turnajem prošel bez jediné porážky.

Hodnocení trenéra:

"Turnaj se klukům opravu vyvedl, pokaždé se nám podařilo vstřelit rychlou branku, díky které si kluci více věřili a přidávali následně branky další. Zaslouženě jsme vyhráli a teď budeme s napětím vyhlížet,na jaké soupeře narazíme příště. Pokud se nám bude hra takto dařit i nadále, troufám si říci, že se můžeme měřit s nejlepšími. Jelikož se jedná o velice prestižní mládežnický turnaj, rádi bychom postoupili co nejdále."

Čáslav: Drahorád, Franc, Matoušek, Vančura, Kruml, Výborný, Špičák, Hubáček.