125_20240312_115337.jpg
921_20230921_094123.jpg

Mladší přípravka se v říjnu utká s pražskou Slavií!

Mladší přípravka v sobotu 16. září vyrazila na další fotbalové klání, tentokrát do Peček, kde se konalo první kolo srovnávacího turnaje tzv: Minirepubliky. Našim hráčům se opět nadmíru dařilo. Všechny zápasy dokázali dovést do vítězného konce, a to včetně vyrovnaných utkání proti Admiře a Bohemians Praha. Vítězstvím v turnaji si zajistili postup do kvalitnější skupiny A, kde budou mít možnost v říjnu poměřit síly například s SK Slavia Praha a ŠK Slovan Bratislava.

Hodnocení trenéra:

"V posledních dnech se nám velice daří, a jinak tomu nebylo ani na tomto turnaji. Oproti středečnímu Planeo Cupu jsme obměnili tři hráče a znovu předvedli kvalitní výkon. Je dobré vědět, že se můžeme spolehnout na větší počet hráčů, kteří dokáží obstát v těžších zápasech.
Co se týče samotné hry, tak jsem rád, že se nám zlepšuje rozehrávka od brankáře, neděláme v ní už tolik chyb a díky tomu si dokážeme vypracovat řadu příležitostí. Branky teď padají převážně po hezkých kombinacích. Daří se nám ve spolupráci dvou až tří hráčů, díky čemuž je náš týmový výkon mnohem lepší než byl dřív."

Sestava: Franc, Hubáček, Drahorád, Matoušek, Špičák, Výborný, Končel, Zajac T., Zajac K., Vančura.