Související zápas

FK Čáslav
MFK Chrudim BČÁSLAV
3:3(1:1)
ne 16. 7. 2023 17:00 @ V Průhonech, Chrudim, Letní příprava
9_1630478642.jpg
824_20230718_132039.jpg

Duel Čáslavi s chrudimskou rezervou vítěze nenabídl

Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném utkání vyzvali v neděli odpoledne celek chrudimské rezervy. Hosté si sice vypracovali více brankových příležitostí, ovšem skóre v utkání neustále dotahovali. Na konečných 3:3 srovnal pět minut před koncem nováček týmu Jakub Štichauer.

Chrudim B – Čáslav 3:3 (1:1)

„Opět jsme dali v utkání příležitost dvěma různým jedenáctkám a tentokrát i průběh jednotlivých poločasů byl vcelku odlišný,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „V prvním poločase jsme byli více v držení míče. Dobře jsme kombinovali, pomáhali diagonálními pasy za obranu. Ovšem nebyli jsme kreativní v poslední třetině hřiště, a tak jsme měli jen dvě šance v podání Ronovského a Mach po samostatné akci vypracoval pokutový kop. Domácí nás potrestali hned v úvodu z dlouhého nákopu, kdy jsme jim chybně odhlavičkovali míč a pak hezky vyřešili brejkovou situaci,“ popisoval trenér Čáslavi momenty z prvního poločasu.

„Ve druhém poločase jsme si vytvořili daleko více příležitostí ke skórování. Nastřelili jsme břevno, další dvě obrovské šance jsme dali mimo tři tyče. Ovšem také domácí měli gólovky. Ve druhém poločase se na můj vkus hrálo moc otevřeně a naše obrana nebyla tak kompaktní. Nakonec se z toho urodila remíza tři tři,“ konstatoval Svoboda: „Jsme rádi za tuto konfrontaci. Vyzkoušeli jsme řadu hráčů, nikdo se nezranil a můžeme dále pokračovat v letním drilu,“ uzavřel.

Branky Čáslavi: Ronovský pok. kop, Junek pok. kop, Štichauer.

Čáslav I. poločas: Vyhnánek – Hajník, Mráz, Peca, Mach – Ráliš, Záruba, Vocel – Chábera, Ronovský, Hannich.

Čáslav II. poločas: Vyhnánek – Marek, Schovanec, Petrů, Konyvka – Čuchal, Bašek, Štichauer - Havelka, Dudla, Junek. Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!