ČÁSLAVSK Hřebeč
147_20240430_091055.jpg
829_20230724_090856.jpg

Duel Čáslavi s Hřebčí rozhodla poslední dvacetiminutovka

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další zápasovou prověrkou. V souboji s divizním nováčkem Hřebčí se odehrál vyrovnaný první poločas. Do druhého dějství Čáslav významně obměnila sestavu a ta na soupeře z Kladenska nestačila. V závěrečných dvaceti minutách hned třikrát inkasovala!

Čáslav – Hřebeč 0:3 (0:0)

„V prvním poločase se dle mého názoru hrálo vyrovnané utkání. My jsme tradičně nabídli soupeři dvě příležitosti k zakončení po naší rozehrávce nakrátko, kdy jsme byli nepřesní. Na druhou stranu s přesností máme problém i na polovině soupeře, když už se nám podaří skvěle vyjet z vlastní poloviny, tak jsme v poslední třetině hřiště často zbrklí a proto se nedostáváme do šancí. Měli jsme vlastně jen dvě střely ze střední vzdálenosti, které hostující brankář pochytal,“ popisoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Druhé partě se poločas příliš nepovedl. Dostali jsme se pod tlak. Nakonec jsme inkasovali po doražené střele. Následně jsme Dudlou nastřelili tyč. Hosté nás pak potrestali po centrovaném míči, kdy jsme byli v přečíslení snad sedm na dva. Poslední branku jsme dostali po dlouhém autu v poslední vteřině zápasu,“ rekapituloval Svoboda.

„Skončilo nám období testování, kdy jsme točili větší množství hráčů a zaměřili jsme se spíše na sledování individuálních výkonů Pro středeční zápas s Havlíčkovým Brodem kádr zúžíme a začneme ladit týmovou souhru. Máme v kádru řadu nových hráčů, takže nejsme naivní, víme, že nám nějaký čas zabere to, než si vše sedne. Věřím ale, že na úvodní kolo divize budeme dobře nachystaní,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Čáslav I. poločas: Vyhnánek – Hajník, Mráz, Peca, Konyvka – Ráliš, Vocel, Junek – Kraj, Štichauer, Hannich.

Čáslav II. poločas: Vyhnánek – Hajník (85. Hannich), Schovanec, Peca, Marek – Vilím, Ráliš, Bašek, Havelka – Chábera, Dudla. Trenér Jakub Svoboda.

Záznam utkání naleznete zde!