807_20230622_234844.jpg

Dvě Čáslavandy předvedly v dresu Sparty skvělý výkon

Výborným výkonem na krajském finálovém turnaji okresních dívčích výběrů v Příbrami si o dres pražské Sparty řekly dvě fotbalistky Čáslavi: L. Hájková je v hledáčku letenského klubu už delší dobu, pro brankářku A. Mikanovou se jednalo o novinku.

Obě hráčky dostaly od technického vedoucího T. Valenty, respektive skauta P. Macka pozvánku na sedmý ročník mezinárodního turnaje Třebíč Open, přičemž dívčí kategorie WU13 se za účasti čtrnácti týmů hrála 17. a 18. června ve Vicenicích u Náměště nad Oslavou. Sparťanky skončily po devíti odehraných zápasech druhé za vítězným Hradcem Králové a Čáslavandy patřily k nejlépe hodnoceným fotbalistkám pražského celku.

„Vzhledem k tomu, že jsme na turnaj do Třebíče odjížděli převážně s hráčkami o rok mladšími, chtěli jsme se prezentovat zejména herní odvahou a chutí hrát. Hráčky se nebály hrát a k vidění bylo spousta hezkých fotbalových momentů. S herním projevem a celkovým umístěním jsme tak spokojeni. Skvělý výkon předvedly Tájková, Hájková a Mikanová,“ shrnul trenér AC Sparta Praha Petr Nedvěd.