Dvě gólové tečky za sezonou udělal brankář v útoku

Tabulkově příjemného soupeře přivítali v neděli 11. června na závěr sezony mladší žáci čáslavského béčka. V utkání s předposledním sdruženým týmem Malína a Hlízova dominovali, s chutí si zaútočili, zastříleli, ale pěkně zakulatit výsledek nestihli.

FK Čáslav B – Malín/Hlízov 9:0 (1:0)

Mix čáslavských dívek a chlapců to gólově rozbalil až ve druhém poločase, předtím musel být rád za jedinou přesnou trefu L. Hájkové, protože ostatní hráči své šance trestuhodně zahazovali. Po změně stran už to bylo o něčem jiném. Skóre narůstalo, někdy i po pěkných kombinačních akcích, a v závěru zápasu se dvakrát střelecky prosadil i brankář T. Klapal, jehož mezi tyčemi vystřídal J. Šouba.

Čáslavské béčko obsadilo v tabulce okresního přeboru mladších žáků v sezoně 2022/2023 pátou příčku se ziskem čtyřiceti bodů. Po odstoupení Močovic z rozehrané soutěže byly všechny jejich výsledky anulovány, tedy včetně dvou proher 3:7 a 0:20 s Čáslaví B.

Branky a asistence Čáslavi B: L. Hájková (T. Ráliš) - 1:0, M. Ráliš (bez asistence) - 2:0, L. Hájková (P. Havránková) - 3:0, T. Ráliš (P. Havránková) - 4:0, T. Ráliš (P. Novotný) - 5:0, M. Ráliš (P. Havránková) - 6:0, M. Ráliš (E. Skaláková) - 7:0, T. Klapal (P. Novotný) - 8:0, T. Klapal (T. Ráliš) - 9:0. Rozhodčí: L. Tvrdý. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: T. Klapal - J. Šouba, E. Skaláková, R. Cunningham - P. Havránková, L. Hájková, F. Babák - M. Ráliš. Průběžně střídali: T. Ráliš, P. Zelený, M. Zikmunda, P. Novotný. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Sázava - Vrdy 4:3, Paběnice - Bratčice 0:2, Kutná Hora B - Církvice/Nové Dvory 11:2, Suchdol - Chotusice 0:2, Uhlířské Janovice - Čáslav A 8:4.