134_20240402_113116.jpg
140_20240403_122320.jpg
62_20210921_103818.jpg

Dvě výhry U9 na turnaji v Močovicích

V neděli 19. září dopoledne vyrazila naše U9 na další mini turnaj. Tentokrát se hrálo v sousedních Močovicích. Všichni hráči podali na turnaji týmový a bojovný výkon, a tak jsme si odvezli dvě cenná vítězství.

„K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti mužstvu ze Suchdola. Na rozdíl od předešlých turnajů chytli kluci hned úvod a vstřelili několik pěkných branek. V podobném duchu se odehrál i druhý poločas a první zápas jsme tedy s přehledem zvítězili,“ popisoval trenér U9 Stanislav Kovařík.

„Druhý zápas jsme sehráli proti domácím Močovicím. I přesto, že hra byla velmi vyrovnaná, jsme první poločas prohráli. Poté však kluci předvedli několik pěkných individuálních i týmových akcí, nepříznivý stav otočili a mohli jsme tak slavit výhru 7:4,“ konstatoval Kovařík.

„Je potřeba kluky pochválit zejména za velkou bojovnost, která jim na tomto turnaji rozhodně nechyběla a také za to, že téměř každý poločas si zkusil chytat v bráně někdo jiný a vždy s velmi dobrým výkonem,“ řekl Kovařík a navázal: „Také za trenéry musíme vyzdvihnout, že kluci přenášeli věci z tréninku, které po nich chceme, do zápasů. Jako např. nebát se vystřelit slabší nohou, nebo hra 1 na 1. Velký dík patří i všem rodičům za obrovskou podporu do posledních vteřin, která kluky hnala kupředu,“ uzavřel.

Čáslav: Kasal Adam, Španko Ondřej, Čertek Jakub, Bureš Oskar, Černý Mikoláš, Veselý Daniel, Roubíček Tadeáš, Vacek Václav, Žemba Igor. Trenéři Jirků Lukáš, Kovařík Stanislav.