Dvojčata měla u uhlířů nabito, přesněji střílel Martin

Zatímco mladší žáci Uhlířských Janovic ve čtvrtek 13. dubna teprve vstoupili do jarní části okresního přeboru, pro hráče čáslavského béčka to byl již třetí mistrovský zápas. Každopádně bylo vidět, že se potkaly týmy z popředí tabulky.

FK Uhlířské Janovice – FK Čáslav B 5:4 (3:2)

Vyrovnaná bitva na těžkém terénu nakonec dopadla lépe pro domácí celek, který se po těsné výhře posunul na první příčku, Čáslav B zůstala čtvrtá. Mrzet ji může především slabší pasáž v úvodu druhého poločasu, kdy si nechala soupeře odskočit na tři góly. Pak sice mocně finišovala a byla blízko remíze, ovšem uhlíři se i s pomocí břevna po střele P. Novotného o tři body připravit nenechali.

Ofenzivní sílu hostů představovala zejména dvojčata T. a M. Rálišovi. „Škoda, že Tomáš zrovna neměl střelecký den, létalo mu to tentokrát vedle,“ povzdechl si čáslavský trenér Luboš Hájek. Jinak u svých svěřenců kvitoval několik pěkných kombinačních akcí, ale na druhou stranu také řadu laciných chyb, z nichž některé dokázal protivník gólově potrestat.

Branky a asistence Čáslavi B: T. Ráliš (bez asistence) - 0:1, M. Ráliš (P. Zelený) - 2:2, M. Ráliš (J. Paula) - 5:3, M. Ráliš (T. Ráliš) - 5:4. Rozhodčí: J. Uher. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: J. Šouba - P. Zelený, E. Skaláková, Š. Mariani - J. Paula, L. Hájková, P. Havránková - T. Ráliš. Průběžně střídali: M. Ráliš, P. Novotný, R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Vrdy - Paběnice 5:0, Čáslav A - Suchdol 11:2, Chotusice - Bratčice 4:1, Kutná Hora B - Sázava 3:4, Močovice - Malín/Hlízov 0:5.