125_20240312_115337.jpg
763_20230519_110310.jpg

Exligista Petra Janda se od nové sezóny stane novým šéftrenérem čáslavské mládeže

Výraznou posilu do trenérských řad přivítáme od nadcházející sezóny v našem klubu. Pozice šéftrenéra mládeže se ujme exligista a nejslavnější odchovanec čáslavského fotbalu Petr Janda (36 let).

Petr Janda toho ve fotbalové kariéře stihl opravdu hodně, ačkoliv svoji profesionální kariéru musel ukončit již v osmadvaceti letech. Dvakrát nastoupil za reprezentační áčko, z MS v Kanadě do dvaceti let si v roce 2007 přivezl stříbrnou medaili. S pražskou Slávií je dvojnásobným mistrem ligy, zahrál si Ligu mistrů a vyzkoušel si zahraniční angažmá ve třech tureckých klubech.

V pozici trenéra působil v divizi a třetí lize v klubu TJ Sokol Čížová. Od července 2019 až doposud působil v mládežnické akademii FC Písek.

V nové sezóně Petr Janda převezme v našem klubu pozici šéftrenéra mládeže, zároveň bude zastávat post hlavního trenéra kategorie U17.

Zdroj foto: Michal Sváček, MAFRA.