TJ Velké HamryČÁSLAV
so 20. 8. 2022 10:30 @ Velké Hamry, Fortuna Divize C, 3. kolo
453_20220822_113135.jpg

Fotbalisté Čáslavi přijeli z Velkých Hamrů s prázdnou

Fotbalisté Čáslavi zakončili „anglický týden“ utkáním na půdě jednoho z favoritů divizní skupiny C – FK Velké Hamry.

Velké Hamry – Čáslav 1:0 (1:0)

„Naše výkony jsou jako den a noc. Ve středu předvedeme skvělý výkon v pohárovém utkání s Vltavínem a v sobotu prospíme první poločas, ve kterém jsme byli jednoznačně horším týmem. Většina hráčů má problém zopakovat kvalitní výkon ve dvou utkáních po sobě, a to jednoznačně náš největší problém na začátku sezóny,“ konstatoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Domácí nás v prvním poločase přehráli. Výsledek jednu nula byl pro nás ještě milosrdným. Byli jsme všude pozdě. Navíc jsme inkasovali klasicky po našem autovém vhazování, nedostoupení soupeře a nepokrytí hráče v našem pokutovém území. Udělali jsme řadu ztrát v přechodové fázi a každý útok domácích byl ohrožením pro naší branky. My jsme se naopak k zakončení vůbec nedostali,“ popisoval čáslavský trenér úvodních pětačtyřicet minut zápasu.

Druhý poločas jsme začali obrovskou šancí Konyvky, který tváří v tvář bohužel trefil domácího brankáře. Měli jsme pak šanci Vilíma, který v dobré pozici mířil jen do středu branky. V závěru pak měl další stoprocentní šanci Čuchal, ale opět jej vychytal domácí brankář,“ mrzelo Svobodu.

„Domácí ovšem ve druhém poločase dvakrát nastřelili břevno a měli i další šance. My jsme museli tradičně otevřít hru, takže je pochopitelné, že jsme měli okénka v zadních řadách. Domácí mají skvělý tým, který vyhrál zaslouženě. My jsme opět zahráli pod naše možnosti. S takto nevyváženou výkonností nemůžeme myslet na body,“ konstatoval Jakub Svoboda.

Branka: 12. Žitka.

Rozhodčí: Rychtár – Stieber, Tryzna. Červená karta: 90. Jakub Svoboda (Č). Žluté karty: Černý, Šohaj, Kozák – Vocel, Mráz, Konyvka. Diváků: 110.

Velké Hamry: Klement - Štěpánek M., Štěpánek O., Šidlo, Kozák (80. Javůrek M.) - Linka, Krejčík - Šťovíček (71. Kováčik), Šohaj, Žitka (80. Rudolf) – Černý. Trenér Zdeněk Bryscejn.

Čáslav: Barták – Kurka (46. Konyvka), Hajník, Petrů (36. Mráz), Slavík – Schovanec (46. Vilím), Vocel – Čuchal, Bašek (69. Dudla), Chábera (80. Nykodým) – Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!