RMSK "Cidlina" Nový BydžovČÁSLAV
so 16. 3. 2024 15:00 @ Nový Bydžov, tráva, Fortuna Divize C, 18. kolo
1124_20240317_101754.jpg

Fotbalisté Čáslavi přivezli z Nového Bydžova jeden bod

Od května loňského roku nebodovali fotbalisté Čáslavi na hřištích svých soupeřů. To se jim povedlo až v tomto kole na půdě tabulkového souseda z Nového Bydžova. Pro Čáslav je však zisk bodu spíše ztrátou. K brance nevedla ani hra na tři útočníky v poslední desetiminutovce zápasu.

Nový Bydžov – Čáslav 0:0

Chtěli jsme zápas vyhrát, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Šance jsme na to měli,“ řekl po utkání trenér Čáslavi Roman Kučera a pokračoval: „Na začátku zápasu neproměnil Chábera. Ve druhém poločase měl největší šanci Turyna, kterého ale skvělým zákrokem vychytal brankář domácích, poté ještě ve vyložené pozici netrefil branku Konyvka. Zlepšili jsme se v organizaci obranné fáze, v té útočné jsme řadu nadějných akcí bohužel nedotáhli a kýžený gól jsme tak nedali,“ mrzelo jej.

Vydařený zápas odehrál na hrotu útoku Daniel Turyna: „Zápas jsme měli dobře rozehraný. Na polovině soupeře jsme se dostávali do tlaku. Na začátku jsme mohli dát branku, ale to se nestalo,“ litoval. „Myslím si, že oproti minulému týdnu, jsme byli kvalitnější. Měli jsme i více šancí, ale bohužel nám do brány soupeře nic nespadlo. Máme před sebou ještě třináct zápasů. Když pojedeme tak, jak jsme hráli v Bydžově, tak věřím, že se na naší stranu přikloní i štěstí a odstartujeme vítěznou sérii,“ dodal odhodlaně.

Rozhodčí: Mrkáček – Pánek, Šůma. Žluté karty: Pokorný – Vencl, Mráz, Peterka. Diváků: 165.

Nový Bydžov: Strýhal – Mates, Pokorný (69. Hruška), Vincour, Trejbal, Voldán, Filip, Staněk (17. Drobný), Kolář, Bekera, Blažek (40. Schober). Trenér Václav Šorm.

Čáslav: Vyhnánek – Mráz, Vencl, Hanč – Kraj (60. Konyvka), Junek (85. Peterka), Kučera, Záruba, Slavík (87. Bašek) – Chábera, Turyna. Trenér Roman Kučera.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!