FK Admira Praha BČÁSLAV
so 21. 1. 2023 14:00 @ UMT Brandýs n/L, Zimní příprava
625_20230122_092237.jpg

Fotbalisté Čáslavi v další přípravě remizovali s rezervou pražské Admiry

Druhé přípravné utkání absolvovali svěřenci trenéra Jakuba Svobody v sobotu odpoledne na umělé trávě v Brandýse nad Labem. S divizní rezervou pražské Admiry remizovali 1:1.

Čáslav – Admira Praha B 1:1 (0:0)

„V kontextu celého utkání si Admira lépe počítanala v kombinaci a také byla nebezpečnější pro branku soupeře. My jsme nechytli úvod zápasu, kdy jsme se nechali zbytečně zatlačit. Postupem času bych řekl, že se hra v prvním poločase vyrovnala,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „Na můj vkus jsme ale po celý zápas měli minimum pasáží, ve kterých bychom dokázali delší časový úsek kombinovat na polovině soupeře. Navíc jsme nebyli příliš nebezpeční v poslední třetině hřiště,“ povzdychl si.

„V první půli mohl využít zaváhání soupeře Dudla, ale míč vykopli hráči soupeře z prázdné brány. Po přesném pasu Hannicha nakonec Dudla vstřelil i branku, ovšem byla uznána pro ofsajd,“ mrzelo trenéra Čáslavi.

„Ve druhém poločase jsme se ujali vedení, když pěknou akci předvedl Chábera ve spolupráci s nabíhajícím Konyvkou, který umístěnou střelou otevřel skóre. Admira srovnala po naší zbytečné chybě na pravé straně. Chvíli poté nám mohl vrátit vedení Vančura, ale těsně minul. Admira pak v závěru měla dvě šance, jednou nás ale podržel brankář Vlček, podruhé šla rána těšně mimo,“ popisoval Svoboda.

Branka Čáslavi: 61. Konyvka.

Čáslav: Vlček – Kurka (46. Marek), Mráz, Hajník, Peca (46. Mach) – Vilím (46. Konyvka), Vančura, Čuchal, Hannich (46. Chábera) – Dudla, Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!