ČÁSLAVFC Hlinsko
ne 21. 4. 2024 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 23. kolo
1170_20240419_104011.jpg

Fotbalisté Čáslavi v další záchranářské bitvě vyzvou soupeře z Hlinska

Dva poslední zápasy a s tím spojená dvě vítězství nalili fotbalistům Čáslavi krev do žil v boji o setrvání v soutěži. V nedělním duelu do Vodrant dorazí FC Hlinsko. Soupeř, který se nachází na třináctém místě tabulky s náskokem pěti bodů na domácí tým. Pokud to Čáslav myslí se záchranou vážně, musí v domácím zápase urvat tři body! Duel startuje v neděli 21. dubna v 17 hodin a vy u toho nesmíte chybět!

Čáslavští v posledním pěti duelech získali sedm bodů a pozvolna se derou na dostřel soupeřům v boji o záchranu. V posledním zápase se svěřenci trenéra Romana Kučery radovali z vítězství 2:1 na půdě SK Kosmonosy.

Soupeř z Hlinska naopak v jarní části divizní sezóny získal pouhý jeden bod za domácí bezbrankovou remízu s Turnovem. Naposledy hlinečtí fotbalisté prohráli na své stadionu s celkem z Vysokého Mýta 1:2. Nejlepším střelcem týmu je čtyřgólový Michal Petráň.

V dresu našeho soupeře můžete najít hned tři exligisty. Vedle nejlepšího střelce Petráně jsou jimi Jeřábek a Šejvl.

Poslední měření sil dopadlo ve prospěch našeho soupeře, který na podzim náš celek porazil 3:2 po poločase 2:2.

Utkání startuje na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi v neděli 21. dubna od 17 hodin. Buďte u toho!

Sestřiz z posledního vzájemného zápasu:

Zdroj foto: Michal Bílek, grafika: livesport.cz