FC Horky nad JizerouČÁSLAV
so 18. 2. 2023 14:00 @ UMT Brandýs n/L, Zimní příprava
648_20230220_094946.jpg

Fotbalisté Čáslavi v přípravě deklasovali Horky nad Jizerou

Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na umělé trávě v Brandýse nad Labem jednoznačným způsobem přehráli Horky nad Jizerou. Čáslavští v utkání jednoznačně dominovali a nad týmem z krajského přeboru si připsali vysoké vítězství.

Čáslav – Horky n/J 8:1 (4:1)

Od první do poslední minuty jsme v zápase dominovali. Soupeři jsme povolili za stavu jedna nula pro nás kopat pokutový kop, ze kterého srovnal skóre. Škoda, šlo opět o naše zaváhání. Toho se musíme v mistrovských zápasech vyvarovat,“ konstatoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „V utkání jsme si vytvořili řadu zajímavých příležitostí, dali jsme hezké branky,“ řekl.

„Střeleckou smůlu jsme potřebovali protrhnout jako sůl, a to se v zápase s Horkami povedlo,“ ulevil si trenér Čáslavi. „Mrzí mě jen skutečnost, že zápas byl v 80. minutě ukončen. Hostům se zranil stoper a odmítli zápas dohrát v deseti lidech, ačkoliv jsme i jejich realizačnímu týmu nabízeli možnost hrát deset na deset. Pro kluky, co šli hrát až druhý poločas je to škoda, že nedostali dostatečnou minutáž. Vzhledem k tomu, že šlo o přípravné utkání, tak chování soupeře moc nechápu. Je to ale jejich ostuda,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Branky: 2 Ronovský, 2 Bašek, 2 Chábera, Marek, Dudla.

Čáslav: Vyhnánek – Hajník, Mráz (46. Schovanec), Petrů, Peca (46. Konyvka) – Čuchal, Slavík – Chábera, Bašek, Hannich (46. Marek) – Ronovský (46. Dudla). Trenér Jakub Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!