MFK TrutnovČÁSLAV
so 28. 5. 2022 17:00 @ Trutnov / tráva, Fortuna Divize C, 27. kolo
356_20220527_101658.jpg

Fotbalisté Čáslavi v sobotu zajíždějí do Trutnova

Do 110 kilometrů vzdáleného Trutnova zavítají v sobotu 28. května fotbalisté Čáslavi. V rámci 27. kola divizní skupiny C se Čáslavští postaví domácímu MFK Trutnov. Zápas začíná v 17 hodin a sledovat jej můžete buď přímo na stadionu, nebo prostřednictvím online přenosu na TVCOM.cz.

Trutnovští fotbalisté jsou po šestadvaceti zápasech na osmém místě tabulky se ziskem 34 bodů. Podzimní vzájemné měření sil dopadlo remízou 1:1, kdy se v čáslavských Vodrantech za domácí prosadil Hejný, za hosty skóroval po změně stran Rajnoch.

Domácí celek v posledním utkání zdolal Letohrad na jeho půdě v poměru 2:1. „Kluky musím pochválit, protože to byla jízda,“ prohlásil po zápase s Letohradem trenér MFK Miloš Dvořák.

„Musím říct, že naše hra dopředu dnes byla výborná. V defenzivě jsme sice měli nějaké mezírky, ale konečně jsme dobře drželi blok, jak vždycky chceme, a vyráželi jsme do brejků,“ poznamenal trenér Miloš Dvořák.

Čáslavští jsou rovněž v dobrém rozpoložení, když na domácím hřišti rozstříleli Horky nad Jizerou vysoko 4:0. Druhým hattrickem v sezóně se blýskl Ronovský. „Po špatném výsledku v Tochovicích jsme se potřebovali rychle oklepat, a to se povedlo,“ oddychl si po utkání trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Do Trutnova jedeme s pokorou. Naše cíle se ale nemění, chceme do konce soutěže posbírat co nejvíce bodů bez ohledu na soupeře,“ konstatoval Svoboda. Čáslavští opět v týdnu řešili rozsáhlou marodku a absence. „Je to už náš kolorit posledních týdnů. Bohužel, máme několik hráčů dlouhodobě zraněných, k tomu se přidali další po utkání s Horkami,“ kroutil Svoboda hlavou a navázal: „Do Trutnova jedeme v okleštěné sestavě, lavičku doplní kluci z béčka. Nic si z toho ale neděláme, ti, co nastoupí, jsou kvalitní a určitě se popereme o další vítězství,“ sdělil odhodlaně trenér Čáslavi.

Zdroj tabulky: livesport.cz