FC HlinskoČÁSLAV
ne 24. 9. 2023 16:30 @ Hlinsko - tráva, Fortuna Divize C, 8. kolo
928_20230925_084950.jpg

Fotbalisté Čáslavi vyšli v Hlinsku bodově naprázdno

Fotbalisté Čáslavi počtvrté v řadě nevyválčili na půdě soupeře ani bod. Navíc potřetí prohráli pouze o jedinou branku. Hlinsko o své výhře rozhodlo produktivitou ze standardních situací, kdy hosté dvakrát inkasovali po neubráněném rohovém kopu. Nic naplat nebyl fakt, že ve druhém poločase svého soupeře místy přehrávali. Bilanci na hřištích soupeřů je tak z pohledu Čáslavi tristní!

Hlinsko – Čáslav 3:2 (2:2)

„Znovu jsme nezachytili úvod zápasu, kdy mohlo být v patnácté minutě po zápase. Po centru ze strany a jedné standardní situaci jsme prohrávali o dvě branky. Speciálně jsme se na standardky soupeře připravovali,“ kroutil hlavou asistent čáslavského trenéra Robin Vocel.

O snížení se postaral dobrým napadáním rozehrávajícího Jeřábka útočník Chábera: „Pak jsme se naštěstí chybou domácích dostali do hry, snížili jsme a po další chybě gólmana jsme před poločasem vyrovnali. Navíc měl obrovskou šanci Čuchal a po něm hlavičkoval zblízka pouze do rukou brankáře Slavík,“ litoval Vocel.

V úvodních minutách druhého dějství udávali tempo Čáslavští. Chábera pak z dobré pozice mířil nad branku. „Měli jsme pak dobrý vstup do druhé půle, byli jsme více na balonu než v první půli a vytvořili si i nějaké šance. Ale zase jsme neuhlídali rohový kop a domácím jsme darovali třetí gól. Tři branky jsme domácím nabídli naší naivitou. Dvě z toho nedůrazným bráněním při rohovém kopu, to se pak zápasy otáčí strašně těžko,“ konstatoval porážku Vocel.

Branky: 7. Opina, 15. Jeřábek, 58. Petráň – 19. Chábera, 44. Štichauer.

Rozhodčí: Koutník – Fišer, Nymsa. Žluté karty: Junek, Hajník. Diváků: 250.

Hlinsko: Doležal – Křivka, Nevole (46. Mayer), Volf (46. Šmahel), Opina (89. Bečička), Šejvl, Jeřábek, Formáček, Křižák, Straka (86. Hlouš), Petráň. Trenér Kamil Řezníček.

Čáslav: Vyhnánek – Slavík, Hajník, Mráz (39. Štichauer), Peca – Ráliš – Mach, Junek, Čuchal, Hannich (69. Ronovský) – Chábera (79. Kraj). Trenér Jakub Svoboda.

ZÁZNAM UTKÁNÍ JE ZDE!