VIKTORIA PLZEŇ BČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
211_20220226_142424.jpg

Fotbalisté Čáslavi vysoko podlehli rezervě Viktorie Plzeň

Čáslavští fotbalisté v rámci soustředění v Blšanech sehráli přípravné utkání proti třetiligové rezervě Viktorie Plzeň. Na přírodní trávě dominovala Plzeň, která Čáslavi uštědřila debakl 1:8! Navíc trenér Svoboda musel během utkání řešit dvě zranění svých svěřenců, když zápas nedohrál brankář Barták a kapitán Vančura.

Čáslav – Viktorie Plzeň B 1:8 (0:3)

„Narazili jsme na velmi kvalitního soupeře, kterému jsme těžko konkurovali. Pro nás to byla opět velmi dobrá škola na závěr soustředění v Blšanech,“ podotkl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Bohužel jsme přišli o dva hráče, kdy jsme museli brankáře Bartáka a kapitána Vančuru střídat již v prvním poločase. Mistrovský zápas se kvapem blíží, tak doufám, že se stihnout dát oba dohromady,“ uvedl Svoboda.

„V zápase jsme se nevyhnuli individuálním chybám, kdy jsme soupeře poslali dvakrát osamoceného na naší bránu. Navíc jsme asi třikrát nechali soupeře opakovaně zakončit situaci po zákroku našeho brankáře. K tomu se plzeňský hráč povedenou střelou z pětatřiceti metrů trefil do víka a výsledek pak vypadá hrůzostrašně,“ mrzelo Jakuba Svobodu.

„My jsme vstřelili branku po pěkné kombinační akci za stavu 0:5. Ve druhém poločase jsme ještě nastřelili tyč a Vilím po chybě brankáře netrefil odkrytou branku,“ popisoval Svoboda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

Branka Čáslavi: Konyvka.

Čáslav: Barták (30. Vyhnánek) – Kurka (70. Vilím), Mráz, Petrů, Slavík – Vančura (36. Čuchal), Schovanec – Konyvka, Bašek (77. Ronovský), Chábera (46. Strnad) – Hejný. Trenér Jakub Svoboda.

SESTŘIH ZÁPASU