KOSMONOSYČÁSLAV
so 29. 1. 2022 12:00 @ UMT Brandýs nad Labem, Přípravné utkání
125_20240312_115337.jpg
187_20220128_110715.jpg

Fotbalisty Čáslavi čeká náročný víkend, sehrají dvě utkání

Porci dvou zápasů mají před sebou fotbalisté Čáslavi o nadcházejícím víkendu. V sobotu ve 12 hodin se utkají v Brandýse nad Labem s divizním soupeřem z Kosmonos. V neděli v 10 hodin dopoledne pak fotbalisté Čáslavi vyběhnou k utkání na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi, kde poměří síly s třetiligovou rezervou domácího klubu.

„Plánovali jsme náročný víkend s ohledem na širší kádr a-týmu. Ten se ovšem v poslední době značně ztenčil. Mezi marody navíc nově přibyl Richard, který bude muset kvůli zranění z minulého víkendu na operaci kolene. Přišli jsme tak o dalšího hráče z podzimní základní sestavy,“ povzdych si trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Navíc se ke všemu přidaly problémy v rámci karantén a covidu. Mimo hru máme nejméně sedm fotbalistů,“ připomněl.

Do sobotního utkání vyšle Čáslav kombinovanou jedenáctku. „S ohledem na výše uvedené okolnosti dáme v sobotu šanci hráčům z juniorky, využijeme i dva dorostence, zbytek doplníme hráči A-týmu,“ předeslal Jakub Svoboda a navázal: „Do nedělního zápasu bychom pak měli vyslat sestavu čistě z hráčů divizního áčka,“ prozradil Svoboda.

„Zdravotní komplikace některých hráčů jsou šancí pro další. Uvidíme, kdo možnosti prosazení se do kádru využije,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Program víkendu:

Sobota 29. ledna, Čáslav - Kosmonosy, UMT Brandýs n/L od 12:00 hod.

Neděle 30. ledna, Čáslav - Mladá Boleslav B, UMT Městský stadion Mladá Boleslav od 10:00 hod.