9_1630478642.jpg
560_20221018_122542.jpg

Halloweenský večer FK Čáslav nabídne kouzelnickou a ohnivou show!

Strašidelný podvečer na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi startuje v pondělí 31. října 2022 v 17 hodin! Bohatý program zahájí netradiční halloweenská zábavně animační show profesionálního kouzelníka Jakuba Koutského, která se uskuteční na multifunkčním hřišti za hlavní budovou kabin a restaurace.

Nečekejte žádný horor. Bude to hlavně legrace. V hodinovém bláznivém představení nás čeká kouzelnická show (naučíme se např. přečarovat se v kostlivce nebo si vykouzlíme odporné pavouky), samozřejmě nebudou chybět tematické soutěže, kulisy a čarodějnická mini diskotéka plná originálních tanečků.

Po 18. hodině se přesuneme na krytou hlavní tribunu odkud budeme sledovat velkolepou ohnivou show NOVUS ORIGO, kterou jste mohli na našem halloweenském večeru vidět v loňském roce. Letos nás čeká ještě velkolepější představení!

Po vystoupení se vydáme do setmělého lesa v lampionovém průvodu na stezku odvahy, kde na nás budou čekat dvě trasy. Chybět nebude tradiční dlabání dýní, bar U Kostíka, opékání buřtíků a soutěži pro děti.

Akce je pro širokou veřejnost! Těšíme se na VÁS! Startujeme v pondělí 31. října v 17 hodin!