Hattrick v podzimní dohrávce stihli hned tři hráči

Odložený zápas okresního přeboru z podzimu dohráli ve čtvrtek 30. března na umělé trávě mladší žáci čáslavského béčka a Suchdola. Ten se před necelými pěti měsíci ze zápasu předem omluvil kvůli vysoké nemocnosti hráčů.

FK Čáslav B – TJ Sokol Družba Suchdol 11:4 (4:1)

Oba celky myslely v podzimní dohrávce více na ofenzívu, a tak utkání nabídlo řadu útočných akcí a dohromady patnáct branek. V čáslavském dresu si hattrick připsali hned tři hráči: v úvodu druhého poločasu L. Hájková, potom P. Jandák a minutu před koncem také J. Šmíd. S dvěma góly se musel spokojit M. Šulc a ze suchdolského týmu i M. Vlach a M. Bečán.

Branky a asistence Čáslavi B: L. Hájková (P. Havránková) - 1:0, P. Jandák (M. Šulc) - 2:0, L. Hájková (D. Nikolaev) - 3:0, J. Šmíd (M. Šulc) - 4:0, L. Hájková (M. Černý) - 5:1, P. Jandák (J. Šmíd) - 6:3, J. Šmíd (P. Jandák) - 7:3, P. Jandák (bez asistence) - 8:3, M. Šulc (J. Šouba) - 9:3, M. Šulc (P. Jandák) - 10:3, J. Šmíd (P. Havránková) - 11:4. Rozhodčí: D. Mucha. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: T. Klapal - M. Zikmunda, E. Skaláková, M. Černý - J. Šmíd, L. Hájková, P. Havránková - P. Jandák. Průběžně střídali: M. Šulc, D. Nikolaev, J. Šouba. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Vrdy - Čáslav A 3:2, Močovice - Církvice/Nové Dvory 0:15, Bratčice - Uhlířské Janovice 0:3, Malín/Hlízov - Sázava 0:5, Chotusice - Kutná Hora B 2:5.