Hodně šancí, málo branek, ale na vítězství to stačilo

Odčinit nepovedený výkon z minulého víkendu bylo úkolem pro hráče týmu U15 proti soupeři z Trutnova.

Čáslav - MFK Trutnov 2:1 (2:1)

Dobrý vstup do zápasu se zdařil a už ve 3. minutě po Vilímkově akci po pravé straně se dostal k míči střelec Šic a otevřel skóre zápasu.

V 29. minutě ukázal rychlé nohy a předskočení před hráče soupeře při rozehrávce Katzer. Ihned po zisku bez dlouhého váhání poslal míč do brány a zvýšil vedení svého týmu na 2:0.

Radost domácích netrvala dlouho, už za tři minuty postupoval z poloviny hřiště útočník Trutnova na domácí bránu, byl úspěšný a snížil na poločasový stav 2:1.

Ve druhém poločase byl k vidění festival neproměněných šancí v podání domácích hráčů, ale branka už k vidění nebyla

"Po celý zápas jsme byli aktivní, dařila se nám kombinace i finální přihrávka. Bohužel jsme neproměnili několik "tutovek" ke vstřelení branky. Hosté hrozili rychlými protiútoky a díky tomu bylo o co hrát až do poslední minuty. Je dobře, že kluci si vzali k srdci slova trenérů a rychle ze sebe setřásli tlak po nešťastném vystoupení v Třebeši," řekl Miroslav Paták.

Branky: 2. Šic, 29. Katzer.

Čáslav: Skokan - Katzer, Procházka (41. Vrdský), Kovář, Trzaskalik, Novotný, Koryčánek, Dražinovský (54. Petr), Vilímek (61. Medlen), Jeřábek, Šic.