51_20210915_101807.jpg

Holky v Suchdole zase dřely, leč zůstaly bez bodů

Ani ve druhém mistrovském utkání okresního přeboru starších žáků se delegovaného rozhodčího nedočkaly čáslavské dívky. Ty v sobotu 11. září porovnaly fotbalové umění se sdruženým týmem Suchdola a Uhlířských Janovic. Opět podaly kvalitní výkon, ale nepodpořily jej góly.

Suchdol/Uhlířské Janovice - FK Čáslav dívky 2:0 (0:0)

Právě malá podpora ze strany ofenzivní řady stála hosty body. Patrné to bylo zejména ve druhém poločase. „Ve hře jsme se pořádně nemohli opřít o útočníky. Naopak všechny hráčky, které nastoupily v obraně i v záloze, včetně brankářky, odehrály velice dobrý zápas a za slunečného počasí se opravdu vydaly,“ potvrdil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Čáslavandy i tak měly tři vyložené šance, ovšem E. Skaláková, E. Panýrková ani P. Havránková se do střelecké listiny nezapsaly. Vyrovnaná bitva se nakonec zlomila ve prospěch domácího kolektivu čtvrthodiny před koncem utkání, kdy se soupeři povedla pěkná protiakce a za následujících šest minut ještě jedna.

„Holky si v minulém zápase s Bratčicemi zvedly pomyslnou výkonnostní laťku hodně vysoko a v Suchdole se jí dokázaly hodně přiblížit,“ pochválil své svěřenkyně za bojovný a obětavý výkon trenér Luboš Hájek.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

Rozhodčí: D. Čižinský (laik). Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, K. Bělohlávková - L. Hájková, E. Panýrková, N. Levinská - E. Skaláková, N. Veselá. Průběžně střídaly: P. Havránková, E. Vilímová, N. Lavická. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Bratčice - Zbraslavice 2:1, Záboří nad Labem - Malín 5:2, Zruč nad Sázavou - Sázava 2:4, Nové Dvory - Malešov/Křesetice 1:3.