FK Čáslav
51_20210915_101807.jpg

Holky v Suchdole zase dřely, leč zůstaly bez bodů

Ani ve druhém mistrovském utkání okresního přeboru starších žáků se delegovaného rozhodčího nedočkaly čáslavské dívky. Ty v sobotu 11. září porovnaly fotbalové umění se sdruženým týmem Suchdola a Uhlířských Janovic. Opět podaly kvalitní výkon, ale nepodpořily jej góly.

Suchdol/Uhlířské Janovice - FK Čáslav dívky 2:0 (0:0)

Právě malá podpora ze strany ofenzivní řady stála hosty body. Patrné to bylo zejména ve druhém poločase. „Ve hře jsme se pořádně nemohli opřít o útočníky. Naopak všechny hráčky, které nastoupily v obraně i v záloze, včetně brankářky, odehrály velice dobrý zápas a za slunečného počasí se opravdu vydaly,“ potvrdil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Čáslavandy i tak měly tři vyložené šance, ovšem E. Skaláková, E. Panýrková ani P. Havránková se do střelecké listiny nezapsaly. Vyrovnaná bitva se nakonec zlomila ve prospěch domácího kolektivu čtvrthodiny před koncem utkání, kdy se soupeři povedla pěkná protiakce a za následujících šest minut ještě jedna.

„Holky si v minulém zápase s Bratčicemi zvedly pomyslnou výkonnostní laťku hodně vysoko a v Suchdole se jí dokázaly hodně přiblížit,“ pochválil své svěřenkyně za bojovný a obětavý výkon trenér Luboš Hájek.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

Rozhodčí: D. Čižinský (laik). Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, K. Bělohlávková - L. Hájková, E. Panýrková, N. Levinská - E. Skaláková, N. Veselá. Průběžně střídaly: P. Havránková, E. Vilímová, N. Lavická. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Bratčice - Zbraslavice 2:1, Záboří nad Labem - Malín 5:2, Zruč nad Sázavou - Sázava 2:4, Nové Dvory - Malešov/Křesetice 1:3.

9_1630478642.jpg

Další články z rubriky

FK Čáslav
61_20210921_102859.jpg

Levinské hattrick udržel Nové Dvory dál na nule

V pátek první trénink s týmem a za další dva dny už mistrovský zápas v novém dresu a hned v základní sestavě. Čáslavské fotbalistky vyrukovaly do třetího kola okresního přeboru starších žáků v neděli 19. září proti Novým Dvorům s N. Štočkovou, novou posilou z Malína.

35_20210907_102111.jpg

Hned první mistrák starších žákyň měl grády

Těšení se na první mistrovský zápas v nové sezoně 2021/2022 skončilo v případě čáslavských starších žákyň v neděli 5. září, kdy v rámci okresního přeboru přivítaly Bratčice. Dospat nemohla hlavně E. Panýrková, která se k fotbalu vrátila po těžkém úrazu rukou. Počkat si musela půldruhého roku!

8_1630478686.png