MalínČÁSLAV
4:1
so 11. 6. 2022 10:30 @ Malín, STARŠÍ ŽÁCI, 12. kolo

Intenzivní trénink zakončení v Malíně moc nepomohl

Už to z pohledu čáslavských starších žákyň začala být na jaře obehraná písnička. Ačkoliv fotbal v jejich podání nevypadá vůbec špatně, střelecká produktivita za moc nestojí a připravuje tým o lepší výsledky. Platilo to rovněž v sobotu 11. června v Malíně.

TJ Sokol Malín – FK Čáslav dívky 4:1 (0:0)

Dívky sice věnovaly podstatnou část předzápasového tréninku gólovému zakončení, ovšem dva dny poté jako by na to zapomněly. Nejvíce patrné to bylo v úvodních dvaceti minutách, kdy soupeře zatlačily na jeho polovinu a téměř mu nepůjčily míč. Velký význam to ale nemělo, protože bezbrankové skóre se do poločasové přestávky nezměnilo, a to ani po samostatném úniku E. Panýrkové.

Lekci z produktivity dal hostujícím hráčkám K. Lhoták, po jehož zařazení do sestavy ve druhé půle výrazně stoupla útočná síla malínského týmu a přišly i góly. A hned čtyři od zmíněného kanonýra, který tak zápas rozhodl. Alespoň čestný úspěch Čáslavi vstřelila za stavu 3:0 E. Panýrková.

„Holky byly smutné, protože moc chtěly bodovat a za teplého počasí se hodně vydaly, ovšem musí také začít dávat branky, bez nich to nejde. Snad jim bylo alespoň útěchou, když jsem jim řekl, že si ze zápasu budu pamatovat hlavně prvních dvacet minut, kdy na hřišti jasně dominovaly, byť bez gólového efektu,“ uvedl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Branka a asistence Čáslavi: E. Panýrková (N. Levinská) - 3:1. Rozhodčí: M. Klobása. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, I. Ondráčková, E. Skaláková - L. Hájková, A. Vrabcová, E. Panýrková, N. Stašová - N. Levinská. Průběžně střídaly: Kar. Rozsypálková, N. Lavická, R. Cunningham, E. Vilímová. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Sázava - Malešov/Křesetice 10:0, Záboří nad Labem - Bratčice 1:3, Zruč nad Sázavou - Suchdol/Uhlířské Janovice 0:2, Zbraslavice - Tupadly 0:9.