125_20240312_115337.jpg
469_20220831_235403.jpg

Jedenáctkový fotbal zvládly daleko lépe Červené Pečky

Po dvanácti trénincích se čáslavské starší žákyně těšily na první přípravný zápas. Nadšení jim v neděli 28. srpna v Červených Pečkách ale dlouho nevydrželo, spíš to podle předvedené hry vypadalo, jako kdyby se na hřišti hodně dlouho nepotkaly.

FK Červené Pečky – FK Čáslav dívky 6:0 (3:0)

V premiéře jedenáctkového fotbalu se Čáslavandy celkově prezentovaly špatným výkonem. „V útočné fázi holky nebyly vůbec nebezpečné, laxně bránily, nedržely si své posty a bály se hrát. Pro mě to bylo na úvod nové sezony velké zklamání,“ řekl trenér čáslavského dívčího týmu Luboš Hájek.

Naopak hra soupeře, který nastoupil také poprvé na celém hřišti, se mu líbila. „Kluci a holka z Červených Peček hráli s velkou chutí, hýřili pohybem, byli rychlí, nešetřili náběhy, navzájem se podporovali, fandili si a fotbalem se bavili,“ pochválil protihráče Luboš Hájek.

Podle pravidel Okresního fotbalového svazu Kutná Hora se klidně může stát, že na hru jedenácti proti jedenácti dojde také v mistrovské soutěži. Záležet vždy bude na předem dané dohodě mezi kluby pro konkrétní zápas. Jako tomu bylo v Červených Pečkách.

Další přípravné utkání odehraje čáslavský dívčí tým opět na Kolínsku, v úterý 30. srpna od 17.30 hodin v Jestřabí Lhotě.

Rozhodčí: M. Král (laik). Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - E. Skaláková, I. Ondráčková, M. Kombercová, K. Volencová - L. Hájková, A. Vrabcová, E. Panýrková, L. Vokounová - E. Bednářová, N. Levinská. Průběžně střídaly: E. Klérová, A. Drážková, V. Vránová, Kar. Rozsypálková, N. Lavická, R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!