Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole 6. ligy skupiny B na domácím hřišti přivítali rezervu třetiligových Benátek nad Jizerou. Úzký kádr béčka tentokrát doplnila řada hráčů z áčka, na lavičce zastoupil absentujícího trenéra Junka asistent A-týmu Jakub Svoboda.
V týdnu přišel z Kolína do Čáslavi novic Tomáš Dvořák, a v dresu nového mužstva se uvedl náramně. Díky jeho čtyřem gólům zvítězilo béčko Čáslavi v dalším pokračování krajské 6. ligy (I.A třída) na půdě Lužce rozdílem tří branek. A to domácí borci v zápase třikrát vedli. Jenže hosté pak předvedli parádní obrat, jenž režíroval právě Dvořák.
Přerušit nepříjemnou sérii proher chtěli fotbalisté FK Uhlířské Janovice utnout v nedělním duelu 4. kola I. A třídy, skupina B. K prvnímu derby soutěže v sezoně vyrazili na hřiště rezervy FK Čáslav:
Ke dvěma porážkám a jedné výhře přidali remízu. Bezbrankovou plichtu uhráli fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole krajské 6. ligy (I.A třída) na hřišti nováčka z Chotětova. Hostujícího trenéra Junka potěšil fakt, že jeho tým po hodně dlouhé době udržel čisté konto.
Juniorka Čáslavi o svém vítězství rozhodla již v prvním poločase
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali Záryby. Domácí o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, kdy svému soupeři nastříleli čtyři branky!
„Vstupovali jsme do utkání s tím, že nebereme nic jiného než 3 body. To jsme naplnili, navíc jsme udrželi čisté konto, takže jsme cíl splnili,“ řekl k utkání trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků.
„Začátek nám vyšel na výbornou, kdy již ve druhé minutě jsme po pěkné akci vstřelili gól. Havrda našel krásnou kolmicí nabíhajícího Vančuru za obranou soupeře a ten si v souboji jeden na jednoho s brankářem hostů poradil ještě kličkou a skóroval tak do prázdné. Nutno uznat, že soupeř měl ještě před tímto gólem dvě šance ze standartních situací. Naštěstí nás podržel Beran, a tak jsme udrželi čisté konto,“ konstatoval Jirků a pokračoval: „Oslabenému soupeři jsme toho příliš nedovolili, naopak se nám v prvním poločase podařilo skórovat ještě třikrát. Všechny góly padly po hezkých akcích, takže za mě spokojenost,“ řekl.
„Klidně bych si dokázal představit, že utkání skončí po prvním poločase, protože nebýt druhého poločasu, tak jsem asi stoprocentně s utkáním spokojený. K druhému poločasu jsme přistoupili velice laxně a zápas se spíše dohrával,“ mrzelo trenéra Čáslavi.
„Ještě ze začátku druhé poločasu jsme měli dvě stoprocentní šance, ale jak Hannich, tak Chábera sami před brankářem neproměnili. Od té chvíle jako bychom se uspokojili s výsledkem a průběhem utkání a zápas se spíše dohrával. O to více mě mrzí zranění dvou hráčů. Dastychovi klinklo již dříve zraněné koleno a Vondra si podvrtnul kotník. Doufám, že budou oba co nejdříve v pořádku,“ uzavřel Jirků.