ČÁSLAVZÁRYBY
ne 1. 5. 2022 17:00 @ Stadion Pod Hrádkem, I. A třída sk. B, 23. kolo
125_20240312_115337.jpg
313_20220502_122521.jpg

Juniorka Čáslavi o svém vítězství rozhodla již v prvním poločase

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali Záryby. Domácí o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, kdy svému soupeři nastříleli čtyři branky!

Čáslav B – Záryby 5:0 (4:0)

„Vstupovali jsme do utkání s tím, že nebereme nic jiného než 3 body. To jsme naplnili, navíc jsme udrželi čisté konto, takže jsme cíl splnili,“ řekl k utkání trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků.

„Začátek nám vyšel na výbornou, kdy již ve druhé minutě jsme po pěkné akci vstřelili gól. Havrda našel krásnou kolmicí nabíhajícího Vančuru za obranou soupeře a ten si v souboji jeden na jednoho s brankářem hostů poradil ještě kličkou a skóroval tak do prázdné. Nutno uznat, že soupeř měl ještě před tímto gólem dvě šance ze standartních situací. Naštěstí nás podržel Beran, a tak jsme udrželi čisté konto,“ konstatoval Jirků a pokračoval: „Oslabenému soupeři jsme toho příliš nedovolili, naopak se nám v prvním poločase podařilo skórovat ještě třikrát. Všechny góly padly po hezkých akcích, takže za mě spokojenost,“ řekl.

„Klidně bych si dokázal představit, že utkání skončí po prvním poločase, protože nebýt druhého poločasu, tak jsem asi stoprocentně s utkáním spokojený. K druhému poločasu jsme přistoupili velice laxně a zápas se spíše dohrával,“ mrzelo trenéra Čáslavi.

Ještě ze začátku druhé poločasu jsme měli dvě stoprocentní šance, ale jak Hannich, tak Chábera sami před brankářem neproměnili. Od té chvíle jako bychom se uspokojili s výsledkem a průběhem utkání a zápas se spíše dohrával. O to více mě mrzí zranění dvou hráčů. Dastychovi klinklo již dříve zraněné koleno a Vondra si podvrtnul kotník. Doufám, že budou oba co nejdříve v pořádku,“ uzavřel Jirků.

Branky: 2. Vančura, 32. Chábera, 36. Hannich, 43. Dastych, 66. Havrda.

Rozhodčí: Bydlák – Kurka, Nehasil. Bez karet. Diváků: 60.

Čáslav B: Beran – Novák, Trekoval (46. Špičák), M. Kubín, Lebduška – Dastych (67. Vondra, 80. Eisner), Vančura, Havrda, Hannich (61. L. Kubín) – Fišr - Chábera. Trenér Lukáš Jirků.

Záryby: Panzer – Školák, Schutz, Ploc, Carmine (59. Valeš), Hrčka, Procházka, Toml, Mareček, Bojkovič, Stanislav. Trenér Lukáš Carmine.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!