ČÁSLAVSOKOLEČ
ne 20. 3. 2022 15:00 @ Stadion Pod Hrádkem, I. A třída sk. B, 17. kolo
125_20240312_115337.jpg
245_20220321_093230.jpg

Juniorka na domácí půdě podlehla Sokolči

Fotbalisté čáslavské juniorky ve druhém jarním kole na domácí půdě přivítali lídra tabulky - SK Sokoleč.

Čáslav B – Sokoleč 2:5 (0:2)

„V dalším utkání nás čekalo jedno z nejlepších mužstev soutěže. My jsme opět velice špatně vstoupili do utkání, kde jsme již ve čtvrté minutě inkasovali gól, kdy pod centru, který letěl asi tak půl dne, jsme nedokázali obsadit hráče. Dle mého názoru ani brankář, který zůstal zalezlý v brance nám nepomohl,“ popisoval první gólový moment zápasu trenér čáslavské juniorky Lukáš Jirků a navázal: „Takovéto chyby, kdy inkasujeme hned začátku utkání, nás velice sráží a mají vliv na celý průběh utkání,“ podotkl.

„Soupeř v zápase překvapivě preferoval velice jednoduchý styl, kdy se ani nepokoušel o větší kombinaci a hrál spíše nakopávané míče dopředu. My jsme se snažili o kombinaci a musím říct, že místy se nám to dařilo docela dobře a k vidění bylo několik hezkých akcí, ale bohužel jsme si nedokázali vypracovat více brankových příležitostí, když jsme finální fázi řešili chybně. Na druhou stranu musím pochválit kluky, protože oba góly jsme dali po velice hezkých akcích,“ řekl Lukáš Jirků.

„Myslím si, že výsledek, kdy jsme inkasovali pět branek, je pro nás příliš krutý a nezasloužili jsme si jej. Mrzí mě, že když se nám podaří snížit na 1:2, tak vzápětí po naší chybě ve středu pole, kdy jsme měli postavení směrem dopředu a obrana byla otevřená, inkasujeme třetí gól a tím bylo o zápase rozhodnuto,“ kroutil Jirků hlavou.

„Věřím, že kdybychom neinkasovali tak brzy po vstřelené brance, tak bychom dokázali ještě utkání zdramatizovat, protože jsme měli pasáž, kde jsme soupeři téměř třicet minut nic nedovolili. Nutno uznat, že soupeř vstřelil dva krásné góly, kterými si dost pomohl. My se teď budeme muset soustředit na další utkání, kdy nás čeká soupeř ze spodních pater tabulky,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Branky: 70. Čuchal, 90. Novák – 4. Provazník, 27. T. Svoboda, 72. L. Svoboda, 82. Snop, 81. Javorek.

Rozhodčí: Lambev – Šmejkal, Hoffmann. Žluté karty: Klepal, Kurka, Čáp – Provazník. Diváků: 70.

Čáslav B: Beran - Dastych, Kubín, Trekoval, Čáp - Strnad, Havrda, Čuchal, Kurka (70. Novák) – Klepal (60. Papoušek) – Chábera. Trenér Lukáš Jirků.

Sokoleč: Shokodko – Snop, Dymeš, Fink, Skokan, Kozel, T. Svoboda, Javorek, Provazník, L. Svoboda, Trumpus. Trenér Jan Hlavatý.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!