SPARTAK PRŮHONICEČÁSLAV
ne 13. 3. 2022 14:30 @ Spartak Průhonice, I. A třída sk. B, 16. kolo
143_20240417_095230.jpg
235_20220314_103909.jpg

Juniorka si v Průhonicích uřízla ostudu!

Byť složení čáslavské juniorky poznamenal souběh utkání s a-týmem, i tak do Průhonic odjela sestava, která měla domácímu celku daleko lépe konkurovat. Čáslavští hráči ovšem po rychlé brance rezignovali na zodpovědný přístup k zápasu a z Průhonic si odvezli vysoký debakl.

Průhonice – Čáslav B 9:2 (4:0)

„Věděli jsme, že nás na úvod čeká velice těžké utkání, a že jdeme do utkání s úzkým kádrem, kdy jsme měli na střídání pouze mladší dorostence a v základní sestavě jsme měli Kulhánka s přetrhanými vazy v kotníku. Nicméně to není omluva k tomu, co jsme předvedli,“ řekl k utkání trenér čáslavské juniorky Lukáš Jirků.

„Vše, co jsem hráčům řekl udělali obráceně. Kdybych býval nic něříkal, tak to možná vyjde lépe. Do utkání jsme vstoupili špatně, kdy už ve druhé minutě jsme obdrželi branku, a tím byl dán ráz celého utkání. Soupeř měl v prvním poločase 4 střely na bránu a z toho dal 4 góly,“ kroutil Jirků hlavou.

Nám se bohužel nepodařilo nic proměnit. Buď jsme mířili vedle, když už jsme se odhodlali na střelbu, nebo jsme míč zadrbali. Po celou dobu utkání jsme byli všude druzí, chyběl nám důraz v soubojích, chybělo nám zajišťování, komunikace. Prostě všechno,“ vypočítával.

„V jednu chvíli mi přišlo, že máme na hřišti jedenáct trenérů, kteří radí ostatním jak hrát, ale sami nevědí jak řešit svoje situace. Každý musí spadnout zpátky na hubu a začít od sebe. Máme na to týden,“ uzavřel.

Branky: 3., 28. a 29. Bureš, 13. Štěpnička, 48. a 65. Szatmari, 52., 58. a 71. Hochman – 55. Kulhánek, 74. Ondráček.

Rozhodčí: Budil – Brýl, Klápa. Žluté karty: Čáp, Klepal (oba Č). Diváků: 251.

Průhonice: Štika – Kotýnek, Melíšek, Szatmari, Jemelík, Douda (81. Beneš), Hochman, Štěpnička, Frohna, Bureš (46. Chrobák), Souček. Trenér Rudolf Kahle.

Čáslav B: Beran - Čáp, Kubín, Trekoval, Eisner - Dastych, Fišr, Papoušek, Novák – Klepal (81. Šusta) – Kulhánek (67. Ondráček). Trenér Lukáš Jirků.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!