Související zápas

FK Čáslav
Slovan PoděbradyČÁSLAV
6:1
so 7. 5. 2022 10:15 @ Poděbrady, I. A třída sk. B, 24. kolo
154_20240611_111544.jpg
324_20220509_103830.jpg

Juniorka v Poděbradech vedla, nakonec inkasovala šest branek

Poslepovaná sestava čáslavské rezervy se v sobotu dopoledne představila na hřišti Slovanu Poděbrady. Souběh utkání se čáslavským starším dorostem a rozsáhlá marodka měla vliv na složení týmu. Ten z Poděbrad nakonec odjel s prázdnou.

Slovan Poděbrady – FK Čáslav B 6:1 (3:1)

„Ještě před utkáním jsme měli problém se složení týmu, kde jsem musel řešit absenci hned sedmi hráčů, z toho šest z nich je zraněných a jeden nemohl kvůli práci,“ mrzelo trenéra Čáslavi Lukáše Jirků. „Bohužel situace v A týmu je obdobná, a tak jsme mužstvo poskládali stěží, kdy šel hrát jeden dorostenec a na střídaní jsem byl já a Pavlík, který nehrál dva roky fotbal. A to jsme ještě nastoupili v sestavě se dvěma zraněnými hráči, kteří nemohli hrát na sto procent,“ připomněl čáslavský trenér Lukáš Jirků.

Skvěle nám vyšel vstup do utkání, kdy se nám podařilo vstřelit po hezké akci gól. Pak nás soupeř na dlouhou dobu zatlačil na naší polovinu a měl sérii několika rohů, které vyústily ve vyrovnávacích branku. Druhý gól jsme dostali po hrubé individuální chybě, kdy jsme soupeři přihráli a šel sám na bránu. A třetí gól padl opět po rohovém kopu,“ popisoval Jirků.

Bohužel jsme neměli možnost střídání a tím tak oživit hru, a tak se druhý poločas dohrával a bohužel pro nás jsme inkasovali ještě tři branky, kdy jeden padl po pokutovém kopu a dva po individuální chybách,“ zhodnotil utkání Jirků.

Branky: 16. Štěpánek, 28., 49. a 64. pok. kop Jiráň, 38. Říha, 71. Lovětínský – 3. Chábera.

Rozhodčí: Stránský – Vyhnal, Boček. Žluté karty: Hadvičák, Štěpánek, Hran, Havrda. Diváků: 70.

Slovan Poděbrady: Hadvičák (86. Černý) – Borovička, Štěpánek, Bernard, Hran, Havrda (70. Pacovský), Sekera (70. Riesz), Říha (83. Hron), Ber, Švára, Jiráň (70. Lovětínský). Trenér Libor Pala.

FK Čáslav B: Beran – Lebduška, Kubín, Čáp, Eisner - Havrda, Fišr, Chábera, Vilím, Kopp (61. Pavlík) - Kotrba (90. Jirků), Trenér Lukáš Jirků.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!