9_1630478642.jpg
606_20221128_115321.jpg

K vítězství U9 na halovém turnaji v Kutné Hoře gratuloval i Milan Baroš!

OFS Kutná Hora připravil na letošní zimu seriál mládežnických turnajů v Kutné Hoře na Klimešce. V neděli začal turnajem pro mladší přípravky kategorie U9. Turnaje se zúčastnily týmy: Star Tupadly, Sparta Kutná Hora, Kavalier Sázava, FK Uhlířské Janovice a Družba Suchdol.

Naši kluci prokazovali kvalitu po celou dobu turnaje. Během celého turnaje jsme inkasovali pouze 3 branky, a naopak se nám podařilo vstřelit branek dost. S výkony na turnaji jsem spokojen. Hlavními tahouny týmu byli hráči – Roubíček a Žemba, kteří jsou již posunuti do kategorie U10 a kluci ukazovali, že jsou posunuti právem. Ale i ostatní hráči předvedli kvalitu během turnaje. Do turnaje jsme šli s jedním hráčem narozeným v roce 2015 a rozhodně nemůžu říct, že by se Matyáš Výborný zatratil, ba naopak ho bylo plné hřiště a předvedl spoustu hezkých individuálních akcí a podařilo se mu vstřelit i několik branek.

Po zásluze jsme turnaj ovládli a bez jediné prohry jsme turnaj vyhráli. Hráči byli odměněni velkým pohárem, který jim předal dokonce bývalý reprezentant Milan Baroš. Myslím, že to byl pro kluky skvělý zážitek.

Čáslav: Roubíček, Žemba, Výborný, Klička, Pros, Suchánek, Vávra, Vinduška.