Související zápas

FK Čáslav
ČÁSLAVTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:2
ne 13. 11. 2022 14:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 15. kolo
9_1630478642.jpg
598_20221114_142704.jpg

Kalich hořkosti vypit do dna! Čáslav na domácí půdě podlehla Ústí nad Orlicí

Fotbalisté Čáslavi v podzimní derniéře přivítali na domácím stadionu celek Ústí nad Orlicí. Domácí celku hrubě nevyšel úvod střetnutí, když v 17. minutě již prohrával o dvě branky! Čáslavští sice ještě do poločasové pauzy dokázali snížit na rozdíl jedné branky, srovnat skóre se jim ale nepodařilo!

Čáslav – Ústí nad Orlicí 1:2 (1:2)

„Kolorit posledních zápasů jsme zopakovali i v utkání s Ústím nad Orlicí. Vyrobíme dvě individuální hrubice. Tu první špatným postavením stopera při jednoduchém míči za obranu a tu druhou výběhem brankáře. Chyby se neustále opakují, navíc je kolikrát dělají i ti stejní hráči, ovšem v závěru sezóny jsme přes početnou marodku neměli moc variant na protočení sestavy,“ konstatoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Proti celku, který hraje silový brejkový fotbal, jsme se hned v úvodu dostali do složité situace. Dokázali jsme sice v prvním poločase snížit, pak měl tutovou šanci Hejný, dvakrát jsme soupeři ještě v poutovém území zatopili, ale druhou branku jsme vstřelit nedokázali,“ povzdychl si trenér Čáslavi.

„Ve druhém poločase jsme byli již v křeči. Sice nám vyšel úvod, kdy jsme měli několik zajímavých akcí, ale na víc, než pěknou střelu Vančury zpoza vápna jsme se nezmohli. Závěr nám absolutně nevyšel, nebyli jsme schopni dostat soupeře pod tlak a ten si vítězství zkušeně pohlídal,“ řekl Svoboda.

Branky: 28. Skalický (vlastní) - 7. a 17. Bednář.

Rozhodčí: Novotný – Haleš, Svoboda. Žluté karty: Hejný, Petrů, Hajník – Jech, Mikor, Chleboun, Souček, Pinkava. Diváků: 160.

Čáslav: Barták – Hajník, Mráz, Petrů, Konyvka (71. Hannich) – Chábera (71. Vilím), Vančura, Bašek (58. Dudla), Slavík – Ronovský – Hejný. Trenér Jakub Svoboda.

Ústí nad Orlicí: Jech – Langer, Mikor, Chleboun, Skalický, Stránský, Souček (92. Krátký), Špatenka, Hynek (87. Sokol), Bednář, Pinkava (81. Tulach). Trenér Vladimír Chudý.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!