ČÁSLAVTJ Spoje Praha
ne 12. 11. 2023 14:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 15. kolo
1023_20231113_083924.jpg

Kalich hořkosti vypit do dna! Čáslav neudržela nadějné vedení a padla brankou v závěru!

Fotbalisté Čáslavi uzavřeli podzimní část divizní sezóny další prohrou. Ačkoliv v utkání nad soupeřem dvakrát vedli, hosté dvěma brankami ve druhém dějství skóre otočili. Čáslav tak v podzimní části sezóny získala pouhých sedm bodů a obsadila nelichotivou patnáctou příčku tabulky.

Čáslav – Spoje Praha 2:3 (2:1)

"Zápas byl obrázkem celého našeho podzimu. Ačkoliv se utkání vyvíjelo podle našich představ, kdy jsme vedli v poločase dva jedna. Hned na začátku druhého poločasu dostaneme nepochopitelně branku na dva dva. I za vyrovnaného stavu jsme ale ve druhém poločase měli tři, čtyři vyložené šance, které pokud chceme vyhrát, tak musíme proměnit," konstatoval trenér Čáslavi Petr Janda a pokračoval: "Na druhé straně přijde jeden centr do vápna a soupeř z pološance nám branku dá. Je to smutné vyústění celého podzimu."

"Budeme muset přes zimu dobře potrénovat a věřit, že na jaře zabereme a pokusíme se, i přes hrozivou bilanci a bodový rozdíl, zabojovat o záchranu," uzavřel.

Branky: 15. Štichauer pok. kop, 41. Slavík – 29. Madej, 47. Baisa, 86. Tokar.

Žluté karty: Bašek – Ladra. Diváků: 90.

Čáslav: Vyhnánek – Hajník, Mráz, Petrů, Peca (73. Mach) – Kraj (58. Vilím), Junek, Čuchal (85. Marek), Slavík (73. Hannich) – Štichauer - Ronovský (73. Bašek). Trenér Petr Janda.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!