125_20240312_115337.jpg
418_20220712_110804.jpg

Letní příprava nabrala tempo, Čáslav ve středu čeká další třetiligista

Letní příprava fotbalistů Čáslavi nabrala na tempu. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody měli volný den pouze v neděli. V pondělí a v úterý absolvovali další dvě tréninkové jednotky. Hned ve středu 13. července zavítají do obce Lovčice v okrese Hradec Králové, kde se od 18 hodin utkají se třetiligovým Chlumcem nad Cidlinou.

„Nominaci na utkání máme podobnou jako na zápas se Živanicemi,“ předeslal trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Stále ještě necháme odpočívat Mráze s Vančurou, pro nemoc není k dispozici Dudla. Vilím je na dovolené,“ vypočítával absence trenér Čáslavi. „I tak ale máme k dispozici osmnáct hráčů, máme z čeho vybírat,“ zdůraznil.

I v tomto utkání dostanou prostor všichni nominovaní: „Přesně tak. V prvních třech utkáních mají hráči prostor se ukázat. I když pro některé to může být složitější, s ohledem na to, že se dvakrát utkáváme se soupeři ze třetí ligy. Uvidíme, jak se s tím někteří poperou. Řada hráčů v zápase se Živanicemi ukázala, že kvalitu má,“ uvedl Svoboda.

Utkání Chlumec nad Cidlinou proti Čáslavi má výkop ve středu 13. července od 18 hodin v obci Lovčice.