Levinské hattrick udržel Nové Dvory dál na nule

V pátek první trénink s týmem a za další dva dny už mistrovský zápas v novém dresu a hned v základní sestavě. Čáslavské fotbalistky vyrukovaly do třetího kola okresního přeboru starších žáků v neděli 19. září proti Novým Dvorům s N. Štočkovou, novou posilou z Malína.

FK Čáslav dívky – SK 1933 ČUS Nové Dvory  3:1 (1:0)

Místo na levé straně zálohy jí uvolnila N. Levinská, kterou trenér L. Hájek po zkušenostech z minulého 'neplodného' utkání v Suchdole vysunul do útoku. A jak se později ukázalo, jednalo se o dobrý tah.

Samotný zápas byl opět velký boj. „Za důležité považuji, že holky nepodlehly dojmu, že přijel soupeř, který ještě nebodoval. Na hřišti to totiž nebylo znát. Vždyť za Nové Dvory nastoupili i hráči, kteří prošli Čáslaví či Kutnou Horou,“ poznamenal čáslavský trenér Luboš Hájek.

Rozhodující se stala střelecká potence, Čáslavandy nasměroval k druhému vítězství hattrick N. Levinské. „Byla to zasloužená odměna pro celý tým, který zase odvedl kus poctivé práce. Mám ze všech holek radost, protože každá se v rámci svých možností snaží odvést maximum,“ zatleskal svým svěřenkyním Luboš Hájek.

Ten rád v hráčském kádru přivítal i úplného nováčka, a sice sestru gólmanky Kar. Rozsypálkovou, která s Novými Dvory vstřebala doslova prvních pár zápasových minut.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

Branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (E. Panýrková) - 1:0, N. Levinská (P. Havránková) - 2:0, N. Levinská (N. Lavická) - 3:0. Rozhodčí: M. Semirád. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - L. Hájková, I. Ondráčková, K. Bělohlávková - E. Skaláková, E. Panýrková, N. Štočková - N. Veselá, N. Levinská. Průběžně střídaly: E. Vilímová, V. Vránová, P. Havránková, M. Kombercová, N. Lavická, Kar. Rozsypálková. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Bratčice - Suchdol/Uhlířské Janovice 1:10, Zbraslavice - Malín 1:6, Sázava - Záboří nad Labem 15:1, Tupadly - Zruč nad Sázavou 3:5.