942_20230930_213921.jpg

Lucie Hájková se připravovala v dobré společnosti

Z pozice náhradnice se na republikový výběrový kemp dívek do 14 let dostala ještě nedávno čáslavská fotbalistka Lucie Hájková. Nejlepší hráčky dané věkové kategorie z Čech a Moravy se připravovaly od 25. do 27. září ve Sportovním centru Nymburk.

Lucie Hájková působila v čáslavském klubu od roku 2016 do konce letošních letních prázdnin, kdy ve třinácti letech přestoupila do pražské Sparty. Za ní nyní nastupuje nejčastěji ve středu zálohy buď v první lize starších žákyň, nebo ve druhé lize dorostenek.

V Nymburce oblékla mládežnický „reprezentační“ dres a ve vítězném modelovém utkání Čech s Moravou si připsala gólovou asistenci. Své zastoupení měly na kempu kromě pražské Sparty a Slavie také České Budějovice, Plzeň, Teplice, Liberec, Pardubice, Hradec Králové, Jihlava, Brno, Olomouc či Ostrava. Hlavní trenérkou byla Tereza Hoffmannová.

FOTOGALERII Z KEMPU NALEZNETE ZDE!