Minisouboj střelce a brankáře se stal ozdobou zápasu

Hodně rozpačitý výkon převedl na umělé trávě smíšený tým Čáslavi B v neděli 2. dubna v utkání okresního přeboru mladších žáků s Bratčicemi. Nechybělo mnoho a poslední celek tabulky si mohl rozšířit bodovou sbírku za pět remíz.

FK Čáslav B – AFK Bratčice 2:1 (1:1)

Hlavně kvůli nepřesným přihrávkách a špatnému zpracování míče snadno viditelná nekvalita čáslavského družstva dávala hostům velkou naději na úspěch. Zvlášť když se ujali vedení a skvěle se jim rozchytal brankář A. Votruba. Jeho minisouboj se střelcem T. Rálišem, který jako jediný z hráčů Čáslavi snesl přísnější měřítko, se stal v prvním poločase ozdobou celého zápasu. Bratčický gólman kapituloval až na sedmý pokus.

A protože se mu po přestávce nepovedlo zneškodnit dobře kopnutou penaltu brankáře J. Šouby po faulu na P. Havránkovou, připsali si domácí fotbalisté šťastné a hodně utrápené vítězství.

Branky a asistence Čáslavi B: T. Ráliš (bez asistence) - 1:1, J. Šouba (pokutový kop) - 2:1. Rozhodčí: J. Šnábl. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: J. Šouba - V. Vránová, E. Skaláková, L. Vokounová - R. Cunningham, P. Bartoš, P. Havránková - D. Nikolaev. Průběžně střídali: T. Ráliš, P. Zelený. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Suchdol - Vrdy 6:3, Paběnice - Močovice odloženo, Malín/Hlízov - Chotusice odloženo, Uhlířské Janovice - Kutná Hora B 8:1, Sázava - Církvice/Nové Dvory (pondělí 8. května od 13.00 hodin).