ČÁSLAVFC Slavia Hradec Králové
ne 1. 10. 2023 16:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 9. kolo
943_20231001_183639.jpg

Mizérie Čáslavi pokračuje, na domácí půdě podlehla Slavii Hradec Králové

Fotbalisté Čáslavi pokračují v fotbalové bídě! Na domácím hřišti znovu v prvním poločase lacino dvakrát inkasovali, z toho jednu branku si až komicky vstřelili vlastní. Ve druhém poločase sice snížil Ronovský, avšak hosté v závěru utkání z brejkové situace zápas definitivně rozhodli.

Čáslav – Slavia Hradec Králové 1:3 (0:2)

„Obrovské zklamání z naší prezentace na hřišti. Absolutně nechápu náš výkon. Kluky vidím v týdnu na tréninku a pracují naprosto perfektně v nasazení, přijde mistrovské utkání a my jsme na třiceti procentech,“ kroutil hlavou trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Zápas to nebyl vůbec pohledný. Hosté toho do útoku moc nepřevedli, spoléhali na brejky. My jsme byli v útočné fázi úplně jaloví a navíc jsme Hradeckým nabídli v prvním poločase naše klasické dvě inkasované branky. V prvním případě jdeme do brejku, míč lacino ztratíme a do otevřené obrany nás hosté potrestají. Druhou branku si dáme sami, kdy se nedomluví brankář s obráncem, který míč poslal podél našeho brankáře do prázdné brány. To se mi na lavičce už těžko kouše,“ konstatoval trenér Čáslavi.

„Druhý poločas pokračoval v totožném scénáři. Hostům stačilo čekat v bloku na brejkové situace. Sice jsme dokázali vykřesat jiskru naděje brankou Ronovského, ale další příležitost jsme si nevytvořili. Byli jsme bezzubí. Naopak hosté v závěru utekli do otevřené obrany a přidali další branku,“ popisoval Svoboda.

„Zápasy se opakují jak přes kopírák. Je to k vzteku, jakým způsobem sami sebe přišpendlíme na dno tabulky. Divákům se za dnešní zápas omlouvám, z naší strany byl nekoukatelný,“ uzavřel Svoboda.

Branky: 76. Ronovský - 10. Novotný, 30. vlastní, 91. Řezáč.

Rozhodčí: Jirák – Barcuch, Švec. Žluté karty: Čuchal, Slavík – Mates, Rajnoch. Diváků: 130.

Čáslav: Vyhnánek – Hajník, Ráliš, Petrů, Peca (59. Kraj) – Čuchal, Štichauer (46. Hannich), Junek – Slavík, Ronovský, Chábera. Trenér Jakub Svoboda.

Sl. Hradec Králové: Vaníček – Kabeláč, Tomek (88. Řezáč), Novotný (88. Kundrt), Šejvl (92. Hlouštička), Málek (57. Vošlajer), Mates, Matsaberidze (92. Krotil), J. Kabeláč, Rajnoch, Strasser. Trenér David Homoláč.