870_20230904_095605.jpg

Mladší přípravka absolvovala soustředění ve Žďáru nad Sázavou

Předposlední prázdninový týden trávila převážná část týmu kategorie U9 fotbalově. Dvacet hráčů se společně s trenéry vypravilo vlakem do Žďáru nad Sázavou na fotbalové soustředění, kde společně strávili pět dní.

Nebylo výjimkou, že se jednalo o první takto dlouhý pobyt bez rodičů. Kluci to ale zvládli na výbornou, a i přes pár slz a občasné večerní stýskání, si soustředění všichni bezvadně užili. Jedinou kaňkou týdne bylo tréninkové zranění Dominika Vávry, který musel ze soustředění předčasně odjet.

Cílem soustředění bylo vedle zlepšení fotbalových dovedností také stmelení kolektivu a vytvoření dobré atmosféry v týmu před přicházející sezónou.

Tréninkové jednotky, zaměřené na rozvoj individuálních herních dovedností, koordinace, rychlosti či spolupráci na hřišti byly doplněny o další aktivity. Horké letní dny přímo vybízely k návštěvě místního aquaparku a sportovního areálu Pilák, večery pak patřily grilování a nejrůznějším společným hrám. Na závěr soustředění hráči sehráli přátelské utkání s místním fotbalovým týmem, ve kterém již byla patrná únava z náročného týdenního programu, ale i tak měl zápas kvalitní úroveň.

FOTOGALERII ZE SOUSTŘEDĚNÍ NALEZNETE ZDE!