9_1630478642.jpg
514_20220923_095027.jpg

Mladší přípravka U9 slaví další postup v Planeo Cupu

Stejně jako tomu bylo v 1. předkole, tak i v tom druhém se naší mladší přípravce U9 dařilo, a dokázala se probít do závěru kvalifikace. V říjnu si tak zahraje o postup do republikového finále poháru mládeže Planeo Cup. V Nymburce, kde se 2. předkolo poháru konalo, ani jednou neprohrála, a skončila na druhém místě za vítěznou Mladou Boleslaví.

Hodnocení trenéra:

"Do Nymburka jsme jeli s kombinovanou sestavou hráčů a tak jsem byl zvědavý, jak si kluci budou na hřišti rozumět. Nesehranost, možná i trocha přemotivovanosti, byla k vidění pouze v prvním utkání turnaje, kde jsme dlouhou dobu prohrávali o dvě branky, a dokázali vyrovnat až v závěrečných minutách. Ve druhém utkání kluci ukázali zarputilost a bojovnost, díky čemuž se dokázali vyrovnat věhlasnému soupeři FK Mladá Boleslav. Odměnou jim byla opět remíza. V tomto zápase nám soupeř ukázal, na jakou technickou úroveň hráčů bychom se chtěli dostat a na co je potřeba se v budoucnu zaměřit. Další tři utkání už byly zcela v naší režii, a tak jsme skončili na turnaji neporaženi s konečným ziskem 11 bodů a krásným 2. místem.

Závěrem bych chtěl pochválit starší kluky, za to, že mužstvo po celou dobu turnaje táhli. Vyzdvihnout chci také výkon mladších hráčů, kteří se na hřišti vůbec neztratili a ukázali velký potenciál. Doufám, že se nám podobně bude dařit i v další fázi turnaje, a dokážeme postoupit mezi 24 nejlepších celků ČR."

Výsledky:

FK Čáslav - SK Jičín 3:3

FK Čáslav - FK Mladá Boleslav 4:4

FK Čáslav - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:0

FK Čáslav - Sparta Kutná Hora 10:2

FK Čáslav - SK Polaban Nymburk 10:7


Konečné pořadí:

1. FK Mladá Boleslav

2. FK Čáslav

3. SK Jičín

4. FC Sellier & Bellot Vlašim

5. Sparta Kutná Hora

6. SK Polaban Nymburk