125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
641_20230209_121115.jpg

Mladší přípravka zvítězila na turnaji OFS Kutná Hora v hale Klimeška

V poslední den soustředění měla na programu mladší přípravka halový turnaj, který se konal v nedaleké Kutné Hoře v hale Klimeška. Z důvodu dobrého spojení jsme jako způsob dopravy zvolily vlak.

Již cesta na turnaj byla tak pro hráče zážitkem. Klání se celkově zúčastnilo 10 týmů, které byly rozděleny do dvou herních skupin. V základní skupině jsme se utkali s celky Církvice, Sázavy, Uhlířských Janovic a Vrdů.

V úvodním zápase jsme herně nedokázali vykompenzovat fyzickou převahou týmu Církvice a těsně jsme podlehli. Nutno podotknout, že se tím opět potvrdilo pravidlo našich špatných vstupů do turnajových bojů. V dalších zápasech jsme již soupeře dokázali přehrát a skupinu A jsme ovládli.

V semifinále jsme porazili houževnatého soupeře z Močovic, což nám zajistilo postup do finále a odvetu proti týmu Církvice. I když jsme měli po celý zápas herní převahu, skončilo utkání remízou 1:1 a rozhodnout musely pokutové kopy. Při penaltovém rozstřelu bylo štěstí na naší straně, a tak jsme zpáteční cestu vlakem strávili oslavami vítězství v turnaji.

Sestava: D. Vávra, J. Franc, M. Špičák, J. Drahorád, M. Výborný, J. Suchánek, M. Jirkovský, F. Voráček, A. Chmelař, D. Krycner.

Hodnocení trenéra:

Musím před kluky smeknout, že i přes náročné soustředění se prezentovali velmi dobrým výkonem v průběhu celého turnaje. Výborně uplatnili již osvojené dovednosti při hře jeden na jednoho. Všem patří velká pochvala! Na druhou stranu, vždy je zde prostor pro zlepšení. Naší největší slabinu momentálně vidím v opomínání obrany v útočných situacích. Z těchto momentů často dostáváme góly od soupeřů zapomenutých za obranou.