9_1630478642.jpg
302_20220426_125100.jpg

Mladší přípravku trápily v Suchdole chyby v rozehrávce

Na turnaji v Suchdole jsme v rámci OFS narazili na soupeře Suchdolu a Sázavy.

Hodnocení trenérů:

„Právě s druhým jmenovaným jsme turnaj začínali. V utkání nás trápila rozehra od brankáře, na které po hráčích lpíme, ale bohužel se nám to v tomto zápase nedařilo. Soupeř na nás nalezl a dobře zachytával rozehrávku a ve spojení s nerovným hřištěm a nepřesnostmi to pro nás ve finále znamenalo sedm obdržených branek z rozehrávky.

V týdnu se na to zaměříme a zkusíme si ukázat ještě další možnosti rozehrávky. Rozhodně ale od toho neupustíme na úkor výsledků jako soupeř ze Sázavy, který za celé utkání naopak ani jednou nerozehrál a brankář zahajoval hru pouze výkopem. Přesný výsledek utkání neznám, protože výsledky v této kategorii nepočítáme, ale trenérka hostí pravděpodobně výsledek utkání zná, jelikož před koncem nabádala děti, aby nepospíchali, protože vedou. To jsou věci, které mi hlava nebere. Učit děti v 8 letech zdržovat utkání, když vedou není asi úplně optimální.

Ve druhém utkání proti Suchdolu jsme zlepšili rozehrávku a v utkání jsme dominovali. Kluci dali nějaké branky a k vidění byly i hezké akce zakončené brankou. I přes jednoznačné vítězství musím pochválit mužstvo Suchdola, které má hodně šikovných hráčů, které nyní doplácí na to, že jsou hráči mladší než většina hráčů v kategorii."