9_1630478642.jpg
412_20220707_112954.jpg

Na uhlířské oslavě nechyběly ani čtyři nové posily

Čáslavský dívčí tým přijal pozvání na oslavu u příležitosti sto let organizovaného fotbalu v Uhlířských Janovicích. Byl to vhodný okamžik k tomu, aby se v sobotu 25. června v přátelském utkání s mladšími žáky představily čtyři posily pro novou sezonu.

FK Uhlířské Janovice – FK Čáslav dívky 6:6 (3:2)

Přestupní lístek podepsaly E. Klérová z Kutné Hory, E. Bednářová z Malešova, J. Kapková z Křesetic a L. Vokounová z Uhlířských Janovic. Ta si v prvním poločase ještě zahrála za mateřský klub a ve druhé půli už nastoupila za Čáslavandy. „Všechny čtyři holky dobře znám, fotbal mají rády a budou pro náš tým přínosem. Rozhodně v něm zvýší tolik potřebnou konkurenci. Jsem moc rád, že přijaly moji nabídku a rozhodly se za nás hrát,“ sdělil čáslavský trenér Luboš Hájek.

Zápas v Uhlířských Janovicích se tak stal dobrou příležitostí, aby kouč míchal s hráčskými posty a začal hledat ideální složení základní sestavy. Výsledkem byla v deštivém počasí remíza 6:6. Diváci viděli dokonce tři pokutové kopy - jeden proměněný na straně domácího celku po faulu A. Vrabcové a dva ve prospěch Čáslavi. Nedovolený zákrok na Kar. Rozsypálkovou nejdřív A. Vrabcová nepotrestala, ale s druhou penaltou po faulu na L. Vokounovou už E. Panýrková naložila suverénně.

Čáslavandám se ani v derniéře ročníku 2021/2022 nepovedlo přerušit sérii bez vítězství, která se vyšplhala už na devět mistrovských a přátelských utkání v řadě! „Budeme tedy mít v letní přípravě a v nové sezoně co napravovat,“ předeslal trenér Luboš Hájek.

„Uhlířským Janovicím děkujeme za pozvání i za občerstvení. Déle jsme se však zdržet nemohli, neboť nás odpoledne čekala další oslava, tentokrát v rámci sto dvaceti let fotbalu v Čáslavi,“ dodal Luboš Hájek. Mezi jeho svěřenkyněmi, které na stadionu Pod Hrádkem převzaly ocenění za celoroční píli, byly K. Rozsypálková, I. Ondráčková, E. Panýrková, N. Levinská a N. Lavická.

Branky a asistence Čáslavi: E. Klérová (A. Drážková) - 0:1, E. Klérová (L. Hájková) - 1:2, A. Vrabcová (bez asistence) - 3:3, E. Panýrková (E. Klérová) - 3:4, A. Vrabcová (J. Kapková) - 3:5, E. Panýrková (pokutový kop) - 5:6. Rozhodčí: L. Förster (laik). Hrací doba: 2x 40 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - L. Hájková, I. Ondráčková, A. Drážková - J. Kapková, A. Vrabcová, E. Panýrková, E. Klérová - E. Bednářová. Průběžně střídaly: N. Veselá, V. Vránová, J. Brychtová, E. Skaláková, N. Stašová, R. Cunningham, Kar. Rozsypálková. Trenér: L. Hájek.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!