Na úvod přípravy prohra s Kutnou Horou

První přípravný zápas na jarní část sezony se hrál na 3 x 25 minut. Během zápasu se na UMT v Čáslavi  prostřídalo 15 domácích hráčů.

FK Čáslav - Sparta Kutná Hora 1:3

V  první třetině zápasu jsme byli útočnějším týmem. Bohužel ani jednu ze slibně vypracovaných akcí jsme nedokázali dohrát až do brány. Dobře hrající soupeř byl efektivnější. Po našich individuálních chybách se dostal do šancí, které dokázal úspěšně zakončit.

Naše jediná branka padla po rohovém kopu Vedrala. Míč proletěl mezi hráči až na zadní tyč, kde nejlépe zareagoval Lukáš Zavadil a snížil na 1:2.

Díky hokejovému střídání se v zápase představili hráči: Bednář, Houdek - Flieger, Chloupý, Kosolapchenkov, Kout, Krejčí, Kříž, Novotný, Ozank, Suchomel, Svoboda, Vavřina, Vedral, Zavadil. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.