FK Slavoj VyšehradČÁSLAV
so 16. 9. 2023 10:00 @ Branická / tráva, ČDŽ U 15 C, 7. kolo
914_20230919_090401.jpg

Na Vyšehradě se hattrickem blýskli Schwarzkopf a Flieger!

Hattrick Šáni Schwarzkopfa a hattrick Tondy Fliegera znamenal šest branek, které naši hráči připsali na konto domácího týmu. Flieger díky tomu poskočil na druhé místo v tabulce střelců. V neúplné tabulce v počtu odehraných minut vévodí "tři králové"  z Čáslavi. 496 minut odehráli Vavřina, Machotka, Flieger.

FK Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav 2:6 (1:3)

Hodnocení zápasu z pohledu trenéra Miroslava Patáka:

„Protože jsme hráli s aktuálně posledním týmem tabulky, tak byl záměr dát vyšší minutáž hráčům, kteří jsou s námi krátce. Zároveň jsme, ale nechtěli nic podcenit a tak základní sestava tolik změn nedoznala.
I přes jasný výsledek to nebyl snadný zápas. Domácí se představili jako houževnatý a odhodlaný tým. My jsme sice dvakrát vedli o dvě branky, ale po našich nezodpovědných chybách soupeř znovu dýchal. Chtěli jsme hrát více kombinačně a dostávat do hry naši středovou formaci, což se nám moc nedařilo. Ať už to bylo způsobeno nepřesnostmi a nebo nekvalitní nabídkou.
Nakonec jsme utkání zlomili a prostor výše jmenovaní hráči dostali. Mrzí mě jen to, že jsme si více nevyzkoušeli věcí, které nás posouvají zase o kousek výš.
Své první minuty ve vyšší soutěži si vyzkoušel nový hráč v týmu U15 Tadeáš Kout, který přestoupil z Malína. Tádovi přejeme hodně úspěchů v Čáslavi a věříme, že se stane platným členem našeho kolektivu.“

Branky Čáslavi: Schwarzkopf Alexander 3 (7., 39., 75), Flieger Antonín 3 (17., 44., 79.)

Sestava Čáslavi: Bednář (41. Houdek) - Machotka, Suchomel (41. Ozank), Vavřina, Novotný,Vedral (74. Michera), Schwarzkopf, Kosolapchenkov (50. Zavadil), Kunášek (66. Kout), Kříž (50. Pauš), Flieger. Trenér Paták Miroslav.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!