Na závěr sezóny prohra s Viktorkou Žižkov

Bohatá sněhová nadílka držela do poslední chvíle všechny aktéry posledního přátelského zápasu v roce 2023 v nejistotě, jestli se bude vůbec hrát. Prostředí kolem UMT v Čáslavi připomínalo spíše scény z filmu Anděl na horách. Nakonec se vše zdařilo a mohli jsme přivítat na domácí půdě soupeře zvučného jména z Prahy. Viktoria Žižkov hraje stejně jako my ČDŽ. Ve skupině B je na 5. místě, když ve 14-ti zápasech přišla o body pouze jednou remízou a dvěma prohrami. Konto soupeřů zatížila úctyhodnými 67 brankami.

FK Čáslav - FK Viktoria Žižkov 2:5 (2:1)

Hodnocení trenérů:

„V zápase jsme prostřídal všechny tři naše gólmany, kteří si to určitě užili, díky časté střelbě soupeře. Útočná síla Viktorky byla zjevná od první minuty. Přesto první tři góly zápasu jsme dokázali dát my. Ve druhé polovině zápasu jsme postupně otupili ostří naší ofenzívy a hráči Viktorky naopak přidali na obrátkách právě v útočné fázi a otočili skóre zápasu ve svůj prospěch.

Po posledním zápase podzimu následoval společný oběd v Restauraci na Hřišti. Pak přesun do Klubu Gumárna na bowling a malé posezení.“

Branky FK Čáslav:

24. Dymy vybojoval míč, předal Vedrymu, ten krátkým centrem najde hlavu Šími, který otevřel skóre zápasu 1:0.
33. Vedry roh, nedůrazný zákrok brankáře hostů a Vavřina hlavou dá naši druhou branku 2:0.
34. Vavřina nešťastným zákrokem dá během minuty svou druhou branku, bohužel do vlastní sítě 2:1.