9_1630478642.jpg
1079_20240205_084255.jpg

Na závěr soustředění nasázeli fotbalisté Čáslavi soupeři z Rudolfova půltucet branek

Fotbalisté Čáslavi zakončili soustředění v Třeboni přípravným utkáním proti soupeři z jihočeského krajského přeboru - SK Rudolfov. Utkání se střelecky vydařilo zejména útočníkovi Čáslavi Aleši Cháberovi, který soupeři nasázel čtyři branky!

Čáslav - Rudolfov 6:0 (4:0)

"Do zápasu jsme šli s cílem vyzkoušet si rozestavení 4-4-2. V útočné fázi se nám dařily kombinace. Prosadili jsme se střelecky. Zejména se blýskl útočník Chábera, který vstřelil čtyři branky. Také ostatní hráči se dostávali do šancí. Mohli jsme vstřelit daleko více branek," konstatoval po utkání trenér Čáslavi Roman Kučera

"Pozitivní je, že jsme neinkasovali branku. Hráli jsme kompaktně a soupeře jsme nepustili do vážnějších šancí. Myslím si, že výsledek by měl být povzbuzením do další práce. Věřím, že v dalších zápasech minimálně navážeme na tento výkon a s kvalitními soupeři předvedeme ještě daleko lepší výkony než v utkání s Rudolfovem," řekl.

"Soustředění v Třeboni hodnotíme kladně. Měli jsme ideální podmínky pro trénování, kdy jsme absolvovali čtyři tréninkové jednotky, odehráli jsme přípravný zápas. Navíc se nikdo nezranil, takže jsme se soustředěním spokojeni, protože splnilo svůj účel," uzavřel Roman Kučera.

Branky: 4 Chábera, Kraj, Turyna.

Čáslav: Vyhnánek (46. Beran) - Konyvka (46. Vilím), Hejný, Schovanec, Mach (46. Peca) - Kraj, Junek, Kučera (46. Bašek), Slavík - Cháberra (75. Konyvka), Turyna. Trenér Roman Kučera.